Martin Dejdar se v Kdo je kdo? stane noční můrou pro dospívající dívky

Každý čtvrtek na Primě po Svatbách v Benátkách můžete sledovat zábavný pořad Kdo je kdo? A jaké celebrity ve 21.35 uvidíte? Celebritózní soutěžící se nám trochu obmění. Kromě stávajících soutěžících uvidíte Mahulenu Bočanovou a Martina Dejdara.
Martin Dejdar
Martin Dejdar
archiv Prima

I když se hvězda seriálu Všechny moje lásky už v pořadu Kdo je kdo? objevila, přiznává na kameru, že je stále nervózní. A trochu se obává i toho, co bude muset hádat. Jelikož jsou tvůrci pořadu velcí vtipálci, zadali jí krásné téma – musí uhodnout "sedm trpaslíků". Nápovědy od Těžkýho Pokondra jsou na místě: Oprávněně si nárokuješ množstevní slevu. A Martin Dejdar má pro Mahulenu drobné uklidnění – Na velikosti nezáleží. V hádání "kdo je kdo" se objeví i postava Limonádového Joe a Hujera.

Alice Bendová a Martin Dejdar se museli poradit

Když u stolu Alice Bendové vyjelo její hádání, všichni se začali smát a nejmenovaní muži to s humorem okomentovali. "Na cestách se chováš hodně nafoukaně," radí protivník soutěžící Alici Bendové, ani Mahulena Bočanové není milejší: "Tvé jméno si ženy musí umět vysloužit." Uhádne Alici matraci?

Zato herec Martin Dejdar bude mít poněkud obtížnější roli. Má hádat "žehlicí prkno" a soutěžící si ho pěkně podají se svými nápovědami: "Jsi noční můrou dospívajících dívek. Často býváš pod parou. Zahráváš si s ohněm."

Zábavný pořad Kdo je kdo? uvidíte na Primě ve 21.35!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama