Mušketýři se vrací na obrazovky. Sedmý a osmý díl uvidíte v neděli!

Po krátké pauze ve vysílání Třech mušketýrů způsobené programovými změnami podzimního schématu vysílání, uvidíte pokračování druhé řady. Na Tři mušketýry se můžete těšit tuto neděli ve 12. 40!
Tři mušketýři - seriál BBC (2)

A co uvidíte v sedmém a osmém dílu Třech mušketýrů?

Sedmý díl bude na téma manželství. Králova sestřenice, princezna Louise (Perdita Weeks), je přepadena, když je za doprovodu Mušketýrů na své cestě z Matua do Švédska, aby stvrdila politické manželství výhodné pro Francii.

Mušketýři musí rychle zjistit, kdo manželství s ní naplánoval, aby ochránili jak jí, tak i spojenectví těchto dvou zemí. Ukáže se ale, že i ostatní důležité osobnosti královského dvora jsou v nebezpečí. Jak se bude vyvíjet dál vztah d´Artagnana a Constance, kteří si naposledy konečně padli do náručí? Máte se na co těšit!

Porthos najde svého otce

Tajemství, které se táhne celou druhou sérii Mušketýrů je konečně odhaleno. V osmém dílu Treville řekne Portohosovi kdo je jeho otec a tak Porthos odhalí pravdu o jeho rodinném původu a vyžaduje od svého nově nalezeného otce Marquise Belgarda (Liam Cunningham) odpovědi. Pozná také svou nevlastní sestru Eleanor (Emma Hamilton) a jejího manžela Levesqueho (Steven Cree).

Tři mušketýři - seriál BBC - Obrázek 1
Tři mušketýři - seriál BBC - Obrázek 1
archiv Prima

Když se dozví více o své minulosti, pochybuje Porthos o svém místě ve skupině Mušketýrů. Jenže Mušketýři mají na jeho novou rodinu špatná podezření. A ukáže se, že zcela oprávněně. Zachrání totiž mladou dívku, kterou Levesque unesl, aby pro něj pracovala v nevěstinci. O tom Belgard očividně nic netuší a poprosí Porthose, aby nenáviděného zetě zabil.

Constance musí učinit rozhodnutí o její budoucnosti s d´Artagnanem poté, co jí doktor Lemay (Ed Stoppard) požádá o ruku.

Dva díly Třech mušketýrů uvidíte už tuto neděli ve 12.40!

Constance si zahraje Tamla Kari

Pořádný trapas zažila seriálová kráska při castingu s d´Artagnanem! Oslintala ho!

Dobříš

Poznejte další české lokace ze Třech mušketýrů

 

 

Klášter Doksany (1. díl)

Poznejte české lokace z 1. a 2. dílu Tří mušketýrů

 

Zasoutěžte si s Mušketýry:

Mušketýrská mapa

Vydejte se po stopách Tří mušketýrů! Prima prázdninová soutěž právě startuje!

Tři mušketýry uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě!

Tři mušketýři

Britští Mušketýři jsou reklamou na Českou republiku. Podívejte se, kde všude se natáčeli


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama