Na galakoncertě Znovuzrození pomohou hvězdy hudebního nebe nemocným dětem. Pomozte i vy!

Pomozte nemocným dětem prostřednictvím galavečera Kapka naděje – Znovuzrození. Hosty budou No Name, Wanastowi vjecy, Tři sestry, Václav Noid Bárta, Michal David, Anna K., Bára Basiková, Tereza Mátlová a Marián Vojtko. V nových a neobvyklých aranžích večer zazní staré hity Karla Svobody.

Právě jeho jméno je totiž s nadačním fondem Kapka naděje pevně spjato, stejně jako jméno jeho ženy Venduly Svobodové. Ta Kapku naděje v roce 2002 po smutné životní události založila, aby zlepšila podmínky na transplantační jednotce dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole.

Od té doby ale uplynulo mnoho času a Kapka naděje dnes pomáhá nemocným dětem především s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními, a dětským pacientům, kteří potřebují transplantaci kostní dřeně, na všech dětských hemato-onkologických odděleních v České republice a v dalších regionálních nemocnicích.

Přidejte se ke Kapce naděje i vy! Středeční galakoncert Kapky naděje staví na znovuzrození, což je nový začátek a nová šance, kterou i díky činnosti NF Kapky naděje dostávají nemocné děti.

Na galakoncertu zazpívá i syn Karla a Venduly Svobodové Kuba. Podívejte se, co:

VIP - Svobodová a malý Kuba

V rámci galakoncertu diváci zhlédnou pět silných příběhů transplantovaných dětí a jejich rodin. V přímém přenosu se také poprvé setkají dvě rodiny transplantovaných dětí, kterým nepříbuzný dárce kostní dřeně zachránil život. Připravte se krásný večer plný dobrých skutků a silných emocí.

Jak dodat nemocným dětem jejich „kapku naděje“?

Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE na telefonní číslo:

87 777. Cena DMS je 30 Kč. Více na www.darcovskasms.cz. Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha.

Sbírkový účet 7325 7325 /0300. Děkujeme, že s námi pomáháte!

Podívejte se na reportáž o galakoncertu Kapka naděje – Znovuzrození:

TOP STAR - Syn Venduly Svobodové

Prohlédněte si i fotogalerii:

 

Vendula Svobodová vzala do ruky nůžky jako první a Vojtkovi udělala službu, rozhodně zástřih potřeboval jako sůl.

Vendula Svobodová se pro dobrou věc vrhla s nůžkami na známého zpěváka

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama