Na kolonádě v Poděbradech bude v sobotu rušno. Zpravodajská roadshow Prima jede... dorazí za vámi

Do lázeňského města přijede roadshow Prima jede... za vámi, a s ní i živé vysílání Zpráv FTV Prima. A samozřejmostí je také bohatý kulturní program pro celou rodinu.
Prima jede Pardubice Klára a Karel

Zprávy FTV Prima budou z Poděbrad vysílat Klára Doležalová a Karel Voříšek, Krimi zprávy přinese Roman Pech, VIP zprávy Miroslav Šimůnek a Divácké zprávy budou v režii Lucie Šilhánové, která je rovněž hlavní moderátorkou doprovodného programu. Ten jako tradičně odstartuje v 15 hodin, živé vysílání zpravodajské hodiny pak v 18.55.

"Na srdce jsou Poděbrady a na Zprávy je Prima. Bude to jako vždy skvělá jízda," říká Karel Voříšek

Prima jede... za vámi 2015 České Budějovice - Obrázek 8 Foto:

"Miluji lázeňská města, mají speciální atmosféru, lidi tam jezdí odpočívat a v Poděbradech je navíc i co vidět. Jsem ráda, že se s místními setkáme a jsem přesvědčená, že spolu s pěkným počasím to bude krásný zážitek," dodává moderátorka Zpráv FTV Prima Klára Doležalová

Prima jede... za vámi 2015 Pardubice - Obrázek 5 Foto:

"Poděbrady jsou pro mě specifické město. Jako redaktor jsem tam velmi často jezdil natáčet. Rád se do Poděbrad zase aspoň na skok vrátím," těší se i Roman Pech z Krimi zpráv. 

Na kolonádě v Poděbradech vystoupí TAXMENI, muzikálové hvězdy Petra Doležalová, František Pytloun a Jan Hönig, a o seriálové tvorbě Primy promluví herec Zdeněk Piškula z úspěšných Vinařů.

Na nejmenší čeká skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků a různé soutěže.

Prima jede.. skákací hrad Foto:

Navíc i v Poděbradech probíhá projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

ASEKOL na všech zastávkách umístí speciální maketu červeného kontejneru pro sběr vysloužilého elektra. Lidé tak budou moct donést své vyřazené elektrospotřebiče a jednotlivá města spolu budou soutěžit v tom, kolik elektrospotřebičů se vybere. Ten, kdo přinese nejvíce drobného elektra, získá chytrý telefon, odměňovat se bude i nejoriginálnější elektrozařízení.

Prima jede Asekol Brno Foto:  Prima jede ... Asekol Ostrava - Obrázek 6 Foto:

„V době od 2. května do 8. srpna, kdy bude Prima se svým kamionem na cestách, budeme ve všech zúčastněných městech vážit, kolik kilogramů starého elektra lidé do červených kontejnerů a sběrných dvorů donesou. Nejúspěšnější město získá šek na 30 tisíc korun, který může použít (použití na charitu je ukotveno v herním řádu) na dobročinné účely. Druhé město vyhraje dvacet a třetí pak deset tisíc,“ říká k soutěži mluvčí společnosti ASEKOL Martina Ďaďová.

Za každý vysbíraný kilogram elektra, který lidé vytřídí během roadshow Prima jede za vámi přímo na náměstích, pošle ASEKOL navíc deset korun nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt si práci.

Roadshow Prima jede... za vámi probíhá pod záštitou města Poděbrady

Prima jede ... za vámi Poděbrady plakát Foto:

 

Prima jede za vámi banner Foto:

 

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

6. 6. 2015Poděbrady
13. 6. 2015Náchod
20. 6. 2015Praha
27. 6. 2015Ústí nad Labem
4. 7. 2015Tábor
11. 7. 2015Teplice
18. 7. 2015Česká Lípa
25. 7. 2015Písek
1. 8. 2015Mělník
8. 8. 2015Žatec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama