Na poděbradské kolonádě to v sobotu vřelo. Roadshow Prima jede... za vámi přilákala stovky diváků

I přes tropické počas si diváci přišli užít velký doprovodný program pro celou rodinu, Přilákalo je především živé vysílání zpravodajské hodiny, která startuje denně v 18.55.
Prima jede... za vámi 2015 Poděbrady - Obrázek 7

"Na srdce jsou Poděbrady a na Zprávy je Prima,” uvedl Karel Voříšek.

Velký zájem byl o soutěž Krimi zpráv. Redaktoři a moderátoři Roman Pech, Matěj Rychlý a Nikola Veverková pokládali divákům otázky týkající se nejen tváří relace, ale i Krimi linky. Správné odpovědi se odměňovaly nafukovacími balony, které v létě využije snad každý.

Na kolonádě v Poděbradech vystoupili TAXMENI, muzikálové hvězdy Petra Doležalová, František Pytloun a Jan Hönig, a o Vinařích mluvil herec Zdeněk Piškula, který se rovněž návštěvníkům podepisoval. Samozřejmostí byla i večerní autogramiáda všech moderátorů, která začala hned po skončení zpravodajské hodiny.

Také v Poděbradech probíhal projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

Prima jede... za vámi 2015 Poděbrady - Obrázek 1
Prima jede... za vámi 2015 Poděbrady - Obrázek 1
archiv FTV Prima

"V rámci projektu Koruna za kilo si mohou návštěvníci roadshow Prima jede... za vámi i zasoutěžit a zároveň pomoci dobré věci. Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila manažerka komunikace Martina Ďaďová.

Prima jede... za vámi 2015 Poděbrady - Obrázek 3 Foto:

Zpravodajský kamion TV Prima se příští sobotu přesune do Náchoda. V dalších týdnech zavítá i do Prahy, Ústí nad Labem, Tábora, Teplic, České Lípy, Písku, Mělníka a Žatce.

 

Prima jede za vámi banner Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama