Největší festival volnočasových aktivit LADRONKAFEST 2015 už tuto sobotu!

Největší festival volnočasových aktivit ve střední Evropě LADRONKAFEST 2015, který už čtrnáctým rokem pořádá Městská část Praha 6, se nezadržitelně blíží. V parku Ladronka se bude prezentovat přes 60 volnočasových aktivit pro děti, dospělé i milovníky adrenalinu, a to už v sobotu 12. září.
Ladronkafest 2015 - Obrázek 5

Tradiční soutěž studentských kapel byla už na internetu a Facebooku Ladronkafestu ukončena. Teď už všichni finalisté, kteří vzešli z hlasování fanoušků, pilně cvičí na svá živá vystoupení přímo na festivalu. Vítězem se v sobotu odpoledne stane ta z kapel, která na Ladronce sklidí největší aplaus od diváků.

Ladronkafest 2015 - Obrázek 9 Foto:

„Jako fanoušek tvrdší muziky vítám, že je stále dost mladých muzikantů, kteří jsou schopni přijít s vlastními hudebními nápady. Na hudebním poli není jednoduché prorazit, ale pevně doufám, že alespoň pro některé ze soutěžících na Ladronkafestu toto bude první velký krok k jejich možná úspěšné hudební kariéře. Ladronkafest ovšem není jen příležitost pro začínající muzikanty, na své si tu přijdou v podstatě všichni, včetně malých dětí,“ řekl Mgr. Ondřej Kolář, starosta Prahy 6.

Ladronkafest 2015 - Obrázek 3
Ladronkafest 2015 - Obrázek 3
Některé atrakce si dokonce vyzkoušejí i české celebrity. Odpoledne se svými dětmi na Ladronkafestu stráví například Agáta Prachařová, Ester Janečková, Kristina Kloubková a také Vincent Navrátil.

Chybět nebudou ani hvězdy muzikálu Romeo a Julie, jejichž fanoušci se mohou těšit nejen na autogramiádu zpěváků, ale i živé ukázky ze samotného muzikálu.

Na Ladronkafestu také vyvrcholí letošní ročník projektu Letní výzva pro srdcaře, který probíhá celé léto ve spolupráci Nadace Naše dítě a Jeden měsíc běžce.

Pro děti bude ve spolupráci s OCRA CZ (Česká asociace extrémních závodů) připraven menší překážkový závod, nouze nebude ani o další aktivity.

Na start dětského závodu se postaví i dcera Jasmína televizní moderátorky Kristiny Kloubkové, syn Kryšpín modelky Agáty Prachařové a dcera Kordula herečky Veroniky Žilkové.

Ladronkafest 2015 - Obrázek 4
Ladronkafest 2015 - Obrázek 4

Na Ladronkafestu se odehraje mimo jiné také Mistrovství ČR v poweriser (skákací boty), Český pohár ve slackline nebo Pole Battle League, chybět nebudou také Star Wars postavy, aikido, beachvolejbal, badminton, římský tábor sebeobrana a mnohem víc.

Ladronkafest 2015 - Obrázek 8 Foto:

Po celý den se na pódiu budou střídat studentské kapely, sportovní a freestylové exhibice, taneční show a v neposlední řadě také soutěže. Sehraná moderátorská dvojka Vojta Efler a Iva Lecká se z pódia prakticky nehne, těšit se můžete také na jejich vzájemné pošťuchování.

Ladronkafest 2015 - Obrázek 2 Foto: Večer si hudební fandové přijdou na své při představení muzikálu Romeo a Julie, koncertě kapely Iglů a hlavně při finálním koncertu rappera LIPO.

 Pro děti jsou připravené atrakce v podobě skákacích trampolín, vyzkoušet si mohou jednotlivé atletické disciplíny a celou řadu dalších aktivit.

Více informací o kompletní program na www.ladronkafest.cz

Ladronkafest 2015 - Obrázek 5
Ladronkafest 2015 - Obrázek 5
Ladronkafest je součástí programu nespecifické protidrogové prevence MČ Praha 6. Festival je zaměřený na prevenci rizikového chování. Jedná se o největší volnočasový festival ve střední Evropě, jehož cílem je motivovat děti a mladé lidi k pozitivním možnostem aktivně a kvalitně trávit svůj volný čas.

LETOS OPĚT NA LADRONCE V SOBOTU 12. 9. 2015. STARTUJEME V 11.00 HODIN A VSTUP JE ZDARMA!

Ladronkafest 2015 - Obrázek 7
Ladronkafest 2015 - Obrázek 7


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama