Plzeňské náměstí Republiky patřilo v sobotu Primě. Stovky lidí přišly na unikátní zpravodajskou roadshow

Unikátní roadshow s sebou do západočeské metropole přivezla bohatý doprovodný program pro celou rodinu i živé vysílání Zpráv FTV Prima přímo z jedinečného mobilního studia.
Prima jede za vámi Plzeň - Obrázek 16

Zprávy FTV Prima na místě moderovali Terezie Kašparovská a Pavel Štrunc, Krimi zprávy Roman Pech, "Divošky" Lucie Šilhánová a VIP zprávy Petr Vágner. Někteří byli v Plzni vůbec poprvé! "Vysílalo se úžasně, vyšlo nám počasí, lidi byli skvělí, a vzhledem k tomu, že jsem byl v Plzni dnes v životě poprvé, tak se určitě těším na to, až se sem podívám soukromě," uvedl moderátor Krimi zpráv Roman Pech. Kolegy rovněž přišla podpořit Sandra Parmová z Odpoledních zpráv.

Prima jede za vámi Plzeň - Obrázek 11 Foto:

To Pavel Štrunc je v Plzni jako doma. "Vysílání z Plzně byl pro mě vlastně takový návrat domů. Narodil jsem se v Rokycanech, což je kousek do Plzně, a taky jsem tady léta chodil do školy. Dodnes tu mám přátele. Jsem rád, že dorazili nejen oni, ale i naši diváci. Byli nám skvělou oporou a moc jim děkujeme za přízeň," dodal Štrunc, který moderuje s Terezií Kašparovskou po dobu nepřítomnosti Tomáše Hauptvogela. Ten se zotavuje po těžké dopravní nehodě.

Prima jede za vámi Plzeň - Obrázek 1 Foto:

"Lidé v Plzni byli skvělí, moc jsme si to s Pavlem užili a doufám, že naši diváci měli podobný pocit. Už teď se těšíme do Ústí nad Labem," doplnila Kašparovská, jež od jedné z menších divaček dostala obrázek s vlastním portrétem.

Živému vysílání zpravodajské hodiny předcházel nabitý doprovodný program, který pobavil i poučil. Na pódiu se objevila hvězda muzikálu Fantom opery Michaela Gemrotová, skupina Maxim Turbulenc, Markéta Hrubešová a především šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který je v Plzni v rámci třídenního Prima FRESH FESTIVALU. Ten probíhá od pátku 22. do neděle 24. května u OC Plzeň Plaza.

Prima jede za vámi Plzeň - Obrázek 14 Foto:

"K Plzni jako k místu festivalu mám moc dobrý vztah a rád se tam vracím. Kombinace FRESH FESTIVALU s Primou mi udělala skutečnou radost. Těším se na všechny," řekl Zdeněk Pohlreich.

Doprovodný program moderovala Lucie Šilhánová, tvář Diváckých zpráv a Miniduelu Odpoledních zpráv.

"Vše bylo super, těší mě, že dáváme možnost vyzkoušet si živě Divácké zprávy i s našimi nejmladšími diváky. Už teď se těším na příští sobotu do Českých Budějovic," zve na další zastávku roadshow Prima jede... za vámi Šilhánová.

Partnery unikátního projektu TV Prima jsou společnosti ASEKOL a GENERALI. Obě společnosti svým programem přinášejí osvětu a poučení zároveň.

"V rámci projektu Koruna za kilo si mohou návštěvníci roadshow Prima jede... za vámi i zasoutěžit a zároveň pomoci dobré věci. Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila manažerka komunikace Martina Ďaďová.

Plzeň Asekol 2

Vítěz v Plzní přinesl neuvěřitelných 229 starých mobilních telefonů

„V exkluzivním průzkumu pojišťovny GENERALI se čeští řidiči přiznali k mnoha hříchům, kterých se na silnicích dopouštějí. Dopravní předpisy porušují téměř čtyři pětiny z nich, i když prý ´zcela výjimečně´. V rámci roadshow TV Prima proto pojišťovna Generali zavítala společně s Besipem i do Plzně a nabídla návštěvníkům možnost vyzkoušet si dopravní nehodu na vlastní kůži a bez následků. Návštěvníci si přišli vyzkoušet náš unikátní simulátor nárazu, který je jediný svého druhu v ČR, nebo se mohli vyfotit s maskotem projektu Vymoly.cz. Zároveň se přímo na místě dozvěděli, jak vyhrát Audi A6 našeho šéfa nebo povinné ručení plné výhod,“ řekl mluvčí pojišťovny GENERALI Jiří Cívka.

Prima jede... Plzeň Generali Foto:

 

Příští sobotu přijede Prima do Českých Budějovic na náměstí Přemysla Otakara II.

Prima jede za vámi banner Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama