Pořádný trapas zažila seriálová kráska při castingu s d´Artagnanem! Oslintala ho!

Někdy se i nepříjemný trapas dokáže zvrhnout ve skvělou pracovní nabídku. O tom může povyprávět mladá herečka, která se během konkurzu setkala se svým budoucím britským slavným kolegou, jehož při líbání prostě tak trochu "osoplila".
Constance si zahraje Tamla Kari
Constance si zahraje Tamla Kari
archiv Prima

BBC seriál Tři Mušketýři, které uvádí Prima každé pondělí ve 20.15,  a to rovnou dva díly za sebou, má mnoho fanoušků nejen v "rodné" Velké Británii, kde patří tento seriál mezi druhý nejoblíbenější z domácí tvorby (ano, Doctor Who je první), ale slaví velké úspěchy i po Evropě. O francouzských fanynkách by vám toho statní a krásní herci mohli hodně vyprávět. A ty by daly všechno za to, aby si vyzkoušely to, co představitelka Constance, Tamla Kari se seriálovým d´Artagnem.

 

Luke Pasqualino je pětadvacetiletý krasavec, který britské dívčí publikum provokuje už pár let. Nejprve mladé dívky okouzlil už v seriálu Skins, pak v Borgiích, teď je dostává do kolen kvůli své roli d´Artagnana v televizním zpracování knižní předlohy Alexandra Dumase. Zatímco Luke byl jedním z herců, jež dostali hereckou nabídku rovnou, Tamla se kvůli roli nebojácné Constance musela zúčastnit konkurzu, kde se potkala s budoucím d´Artagnanem.

Luke Pasqualino Foto:

Konkurz s chřipkou

Sama přiznala, že teď na konkurz vzpomíná s úsměvem, v ten moment jí ovšem do zpěvu příliš nebylo. S okouzlujícím Lukem se totiž měli líbat, což by nebylo nic katastrofálního (půlka britského televizního publika by si nejspíš vytrhala štěstím vlasy), ale Tamla měla v ten moment jednu z nejhorších chřipek ve svém životě: „Na konkurz jsem přišla nemocná, hlas jsem měla jako chlap, byla jsem oteklá a při líbací scéně s Lukem mi začala téct nudle z nosu po obličeji.“

Divákům a divačkám můžeme prozradit už teď, že její traumatická zkušenost se vyplatila. Tamla bude už co nevidět v dalších dílech, které uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě, svádět boj, jestli s mladičkým d´Artagnanem plně okusí milostné dobrodružství, nebo naopak. Jedno je jisté, seriálová Constance bude d´Artagnanovi pomáhat, aby se i on konečně dostal oficiálně do klanu mušketýrů. Jenže v ten moment se objeví i sličná Milady, jež má na okouzlujícího mušketýra políčeno...

Více uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15!

Podívejte se na to, jak Luke Pasqualino skvěle ovládá češtinu:

Tři mušketýři zdravice

"Dobrý den" a "Na zdravi!" vám vzkazují britští představitelé Třech mušketýrů

Klášter Doksany (1. díl)

Poznejte české lokace z 1. a 2. dílu Tří mušketýrů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama