Prima chladila výheň v České Lípě, diváci viděli Zprávy naživo

Tropické sobotní odpoledne v České Lípě patřilo zpravodajské roadshow Prima jede... za vámi. Prima přivezla do severočeského města vysílání zpravodajské hodiny, doprovodný program, a především hasiče z nedalekých Zákup, kteří diváky pravidelně ochlazovali.
Prima jede... za vámi 2015 Česká Lípa - Obrázek 11

 

Zprávy FTV Prima z unikátního mobilního studia moderovali Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel, Krimi zprávy měl pod palcem Michal Janotka, Divácké zprávy Lucie Šilhánová a novinky ze světa slavných servíroval Miroslav Šimůnek.

"Nejdřív jsem si říkal, že Lípu si budu pamatovat kvůli pekelnému vedru. Nakonec ji ale budu mít v paměti jako město se skvělými fanoušky. Plné náměstí, rozzářené tváře a nekončíci autogramiáda. Paráda, i když bylo vedro!" říká Tomáš Hauptvogel.

 

 

Prima jede... za vámi 2015 Česká Lípa - Obrázek 14 Foto:

 

"V České Lípě jsem byl vůbec poprvé, krásné město a příjemní a usměvaví lidé. Přišlo jich opravdu moc a nezklamali, byli s námi celé odpoledne a i přes obrovské vedro vydrželi až do večerní autogramiády. Do Lípy bych se ještě někdy určitě chtěl vrátit," dodal Michal Janotka, který za diváky přijel až z Brna.

Také v České Lípě probíhal velký doprovodný program, který v 15 hodin odstartoval Petr Vágner. Na pódiu přivítal Maxim Turbulenc či muzikálové hvězdy Bořka Slezáčka, Petra Poláčka či Genny Ciatti. Na nejmenší čekal skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků a různé soutěže. Jednou z největších atrakcí vzhledem k tropům ale byli hasiči ze Zákup, kteří náměstí T.G. Masaryka ochlazovali pěnou i vodou.

Samozřejmostí byl i v České Lípě projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL. Jak to v praxi vypadá, názorně ukázali moderátoři Primy Terezie Kašparovská, Tomáš Hauptvogel a Michal Janotka.

Prima jede... za vámi 2015 Česká Lípa - Obrázek 5 Foto:

 

"Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila manažerka komunikace společnosti ASEKOL Martina Ďaďová.


Roadshow Prima jede... za vámi má před sebou ještě tři zastávky, přijede do Písku, Mělníka a Žatce

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama