Prima HODINKA odstartovala s nejmladší moderátorskou dvojicí

Historicky první živé hodinové vysílání zahájila v úterý 7. dubna 2015 nejmladší moderátorská dvojice – Andrea Daňková (23) a Jakub Štěpán (24).
Prima hodinka první den společná

 

„Byly to nervy a bezesné noci, tíha zodpovědnosti byla velká, ale věděli jsme, že není jiné možnosti, než do toho skočit po hlavě. Naštěstí za námi stojí zkušený tým v čele se Standou Brunclíkem, který nám byl neskutečnou oporou,“ přiznali po prvním vysílání Andrea a Jakub.

Prima hodinka první den Daňová Štěpán
Prima hodinka první den Daňová Štěpán
archiv FTV Prima

Utáhnout živé hodinové vysílání není jen tak. Kromě pečlivé přípravy scénáře a dramaturgie jsou nezbytnými pomocníky i další členové štábu, jako produkce, kameramani, osvětlovači a především režisér. První vysílání Prima HODINKY měl na svých bedrech dlouholetý režisér Primy Adrian Stojkov.

„Můžete si poplácat po ramenou, myslím, že jste to zvládli se ctí,“ řekl moderátorům Andree a Jakubovi bezprostředně po skončení přenosu.

Prima HODINKA slibuje, že každý všední den odpoledne bude přinášet zajímavosti, informace, rady i tipy. A tak se stalo i v úterý. Diváci se odborně dozvěděli, jak účinně bojovat s kocovinou či jak fungují horoskopy, rovněž se vzpomínalo na první medaili ze zimní olympiády v roce 1928 a připomnělo se výročí dnes tak samozřejmé věci, jako jsou zápalky.

O zpravodajské bloky pečovala v rámci Prima HODINKY moderátorka Sandra Parmová. Divákům nabídla odpolední Zprávy, Divácké zprávy i VIP zprávy.

Prima hodinka první den Parmová
Prima hodinka první den Parmová
archiv FTV Prima

Prima HODINKA je pořad o moderním životním stylu, čemuž odpovídá nejen výběr mladších moderátorských tváří, ale třeba i znělky. Ty jsou minimalistické, jednoduché, zábavné a mladé. Dominují jim hodiny pastelových barev a symboly charakterizující vše, co k modernímu životu patří – mobilní technologie, televize, dopravní prostředky, restaurace, ale i příroda, bydlení, vztahy a sport.

Prima HODINKU vysílá TV Prima živě každý všední den v 16.45. Vedle Andrey Daňkové a Jakuba Štěpána tvoří moderátorské dvojice i Dominika Býmová a Gustav Hašek (vysílají dnes), dále Magdalena Wronková a Lumír Olšovský. Vedoucím projektu je Stanislav Brunclík.

Prima hodinka primary 2

Prima HODINKA představuje moderátorské dvojice

 

Moderátoři Prima HODiINKY se představili ve VIP Zprávách

VIP - Prima hodinka - moderátoři
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama