Prima jede za vámi: Do Liberce míří Šebrle s Kratochvílovou i Pohlreich!

Zpravodajská roadshow Prima jede za vámi pokračuje o víkendu v Liberci. Náměstí Dr. E. Beneše se tak na dva dny promění v unikátní mobilní studio, z něhož se živě odvysílají další Zprávy FTV Prima. Na místě je budou moderovat Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle.
Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle v mobilním zpravodajském studiu TV Prima
Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle v mobilním zpravodajském studiu TV Prima
FTV Prima

„Liberec mám ráda, vždycky mi bude evokovat dětství, ať už výlety se školou nebo s rodiči. Dlouho jsem tam nebyla, možná právě od toho dětství, takže se do Liberce moc těším. Už proto, že si osvěžím všechny hezké vzpomínky,“ říká moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová.

Za Divácké zprávy bude na místě moderátorka Lucie Šilhánová, Krimi zprávy pak zastoupí Bára Kozáková, která se zdejšího publika nemůže dočkat.

„Do Liberce se těším moc, stejně tak jako na každý výjezd s naším kamionem. Ta atmosféra, která na náměstích je, je nezapomenutelná a dodává mi strašnou energii. K Liberecku mám silný vztah. Jako náctiletá jsem nedaleko Liberce, přesně v Hejnicích, trávila skoro každé léto na chalupě u mé kamarádky Evy. Takže vzpomínek na toto místo mám opravdu hodně a věřím, že na náměstí do Liberce dorazí i kamarádi, které jsem už léta neviděla,“ směje se Bára Kozáková.

„Naše mobilní Zprávy doprovází neskutečná atmosféra. Věřím, že to bude stejné i v Liberci a že si to lidé s námi užijí, stejně jako my s nimi. A tím, že jsem z Mladé Boleslavi, tak doufám, že za mnou přijede i rodina. Bratranec se staví určitě, je doktor v liberecké nemocnici, takže mezi operacemi bude vítán,“ dodává Lucie Šilhánová.

Zpravodajská roadshow Prima jede za vámi je spojena i s velkým doprovodným programem, který po oba víkendové dny startuje v 15 hodin. V sobotu vystoupí Děti ráje či Maxim Turbulenc, v neděli pak Kamila Nývltová a skupina Queenie. V rámci pravidelných autogramiád se pak na místě objeví moderátor pořadu Kdo je kdo? Petr Vondráček i Zdeněk Pohlreich, který momentálně předvádí své gastronomické zkušenosti v pořadu Teď vaří šéf!

Akce Prima jede za vámi je jedinečnou zpravodajskou roadshow, v rámci níž diváci sledují živé vysílání Zpráv FTV Prima přímo na svém náměstí. Vše se odbavuje z unikátního mobilního studia, které moderátorům nabízí veškerý komfort – od maskérny přes redakční místnost až po samotný zprávařský stůl.

Liberec je už devátou zastávkou TV Prima, celá roadshow vyvrcholí příští víkend v Jihlavě.

Prima jede... Liberec Foto: FTV Prima

 

Prima pomáhá - reportérka Kateřina Lang, Terezka s maminkou, dárce Petr a moderátor Michal Janotka

Krimi zprávy pomohly v Plzni těžce nemocné Terezce

Selfie Ngo Thien Long s Gabi Kratochvílovou

FOTOGALERIE: Jak vám to slušelo v Karlových Varech s tvářemi Primy?

Prima jede Voříšek Doležalová

Prima jede do Ostravy: veze Zprávy i hvězdy seriálů Cesty domů a Svatby v Benátkách

Tváře TV Prima s naší mladou divačkou

FOTOGALERIE vašich fotek z Hradce Králové! Jak vám to s námi sluší?

Terezie a Tomáš v mobilním studiu

Užijte si koncerty a živé vysílání Zpráv FTV Prima dnes v Hradci Králové. Prima jede za Vámi

Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle v mobilním zpravodajském studiu

Zprávy FTV Prima v Brně: Je to bomba, shodují se Kratochvílová a Šebrle

Vítězná fotografie od Jiřího Práchenského. Gratulujeme!

FOTOGALERIE: Podívejte se na vaše fotky z Pardubic! Která vyhrála?

Původní rekord v připíjení byl 303 pohárků. Ale ten se už za chvíli podařilo překonat. Nakonec si v Mikulově na náměstí najednou připilo 480 lidí!

Prima jede v Mikulově! Byl pokořen i rekord v připíjení!

video VIP zprávy: Mezi novinkami TV Prima je i tento vůz, z něhož se bude v srpnu po celých Čechách vysílat živě

Překvápko? Prima jede! Bude vysílat i od vás!?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama