Prima jede... za vámi. Už tuto sobotu v Pardubicích vystoupí Farna, Dejdar i moderátoři Zpráv FTV Prima

Už tuto sobotu 2. května 2015 zamíří unikátní mobilní studio TV Prima na první ze svých patnácti zastávek po českých a moravských městech, a sice do Pardubic v rámci roadshow Prima jede... za vámi.
Prima jede Pardubice Klára a Karel

Program se odehraje na Pernštýnském náměstí a začne v 15 hodin. Po loňském úspěchu je pro návštěvníky opět připraveno odpoledne plné zábavy. V rámci bohatého doprovodného programu vystoupí skupiny Maxim Turbulenc a návštěvníci se mohou těšit také na koncert Ewy Farne s kapelou. Kromě těchto umělců navštíví Pardubice také herec a moderátor Martin Dejdar, známý ze soutěžního pořadu TV Prima Máme rádi Česko.

Pro děti jsou připraveny různé soutěže, skákací hrad, malování na obličej. Odpolednem bude provázet moderátor Karel Voříšek, který následně s Klárou Doležalovou vytvoří moderátorskou dvojici večerních živých Zpráv FTV Prima z Pardubic. Po skončení živého vysílání se mohou diváci těšit na autogramiádu Karla Voříška, Kláry Doležalové, Báry Kozákové a Lucie Šilhánové.

"Kamion vyráží, a to znamená, že léto je na dosah. To i to je skvělá zpráva. Těším se na setkání s našimi diváky z oka do oka. V Pardubicích jsme byli už loni, takže jedeme vlastně za svými, domů," říká moderátor Zpráv FTV Prima Karel Voříšek.

Prima jede... za vámi - Pardubice

"Tak jako se pachatel vrací na místo činu, tak se i my s velkou radostí vracíme do Pardubic, do města krásných srdcí, a nejen těch z perníků. Těšíme se na setkání s diváky, které si za kamerou ve studiu jen představujeme," dodává moderátorka Zpráv FTV Prima Klára Doležalová.

"V loňském roce naše mobilní Zprávy doprovázela neskutečná atmosféra. Věřím, že tuto skvělou atmosféru zažijeme i letos. Tímto bych všechny diváky ráda pozvala na naši roadshow Prima jede za vámi," dodává Lucie Šilhánová, moderátorka Diváckých zpráv a pořadu Miniduel na Primě.

Nedočkavý je i primátor Pardubic. "Jsem rád, že si i letos TV Prima vybrala Pardubice jako zajímavé místo, odkud bude vysílat. Neskromně se domnívám, že naše město diváky i štáb Primy opět zaujme a bude dobrým hostitelem," říká primátor Pardubic Martin Charvát.

Podívejte se na atmosféru, jaká byla loni v Pardubicích:

Partnerem roadshow se stala společnost ASEKOL, která na všech zastávkách umístí speciální maketu červeného kontejneru pro sběr vysloužilého elektra. Lidé tak budou moct donést své vyřazené elektrospotřebiče a jednotlivá města spolu budou soutěžit v tom, kolik elektrospotřebičů se vybere. Ten, kdo přinese nejvíce drobného elektra, získá chytrý telefon, odměňovat se bude i nejoriginálnější elektrozařízení.

asekol koláž

Nahlédněte s Primou do červeného kontejneru

„V době od 2. května do 8. srpna, kdy bude Prima se svým kamionem na cestách, budeme ve všech zúčastněných městech vážit, kolik kilogramů starého elektra lidé do červených kontejnerů a sběrných dvorů donesou. Nejúspěšnější město získá šek na 30 tisíc korun, který může použít na dobročinné účely. Druhé město vyhraje dvacet a třetí pak deset tisíc,“ říká k soutěži mluvčí společnosti ASEKOL Martina Ďaďová.

Za každý vysbíraný kilogram elektra, který lidé vytřídí během roadshow Prima jede za vámi přímo na náměstích, pošle ASEKOL navíc deset korun nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt si práci.

HERNÍ ŘÁD Soutěže ve sběru vysloužilých drobných elektrozařízení „Koruna za kilo – soutěž měst s Primou“ 

Dalším partnerem roadshow je pojišťovna GENERALI, která společně s oddělením MD ČR BESIP navštíví sedm měst, ve kterých si budou návštěvníci moct přímo na místě vyzkoušet náraz při dopravní nehodě.

„V našem exkluzivním průzkumu se čeští řidiči přiznali k mnoha hříchům, kterých se na silnicích dopouštějí. Dopravní předpisy porušují téměř čtyři pětiny z nich, i když prý „zcela výjimečně“. Pravděpodobnost nehody je tudíž vysoká a my chceme řidičům i neřidičům ukázat, že riskovat se nevyplácí.

Prima jede... Generali1 - Obrázek 2

Češi: dopravní předpisy neporušujeme!

Přímo na náměstích si tedy mohou vyzkoušet náš unikátní simulátor nárazu, který je jediný svého druhu v ČR. A zároveň se návštěvníci přímo na místě dozvědí, jak vyhrát Audi A6 našeho šéfa nebo povinné ručení plné výhod," zve na akci tiskový mluvčí pojišťovny GENERALI Jiří Cívka.

Prima jede za vámi banner Foto:

Prima jede Pardubice 2.5.15 Foto:

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

2. 5. 2015Pardubice
9. 5. 2015Brno
16. 5. 2015Ostrava
23. 5. 2015Plzeň
30. 5. 2015České Budějovice
6. 6. 2015Poděbrady
13. 6. 2015Náchod
20. 6. 2015Praha
27. 6. 2015Ústí nad Labem
4. 7. 2015Tábor
11. 7. 2015Teplice
18. 7. 2015Česká Lípa
25. 7. 2015Písek
1. 8. 2015Mělník
8. 8. 2015Žatec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama