PRIMA LOVE JIŽ 8. BŘEZNA!

FTV Prima 8. března vystřelí svou další raketu Prima LOVE. Posádku bude tvořit ta nejvybranější společnost, složená z vašich oblíbených seriálových a filmových hrdinek a hrdinů.
Prima Love, logo, pink
Prima Love, logo, pink

Těšíme se, že s nimi budete prožívat jejich osudy během mise, která vám bude přinášet obrovské spektrum zážitků. A na co všechno se můžete těšit?

 

Společnost Telemundo vyslala atraktivní agentku Analíu, která bude v podvečerních hodinách odhalovat Pravou tvář vášně. Společnost jí bude dělat smyslný Ángel, rozporuplný hrdina s krásným tělem, který vám dá pocítit, jaké to je ocitnout se V náručí ďábla.

 

Spát vás nenechá kapitánka Ally McBealová a její tým právníků. Jedna z nejoblíbenějších seriálových postav s bujnou představivostí bude dvakrát týdně bojovat s realitou a halucinacemi, které ji neustále pronásledují.

Zatímco manhattanské Super drbny přemýšlejí, co si vzít na sebe na další party, náladu na palubě zvedne a roztancuje parta nadaných zpěváků a tanečníků Glee.

 

Pěknou Džungli rtěnek rozpoutají ambiciózní krásky, pro něž není problém zaplatit si pro své potomky Chůvu k pohledání. Tím ale výčet osazenstva raketoplánu Prima LOVE nekončí.Programovou pozici, na které se objeví 8. 3. Prima LOVE, si můžete naladit v DVB-T síti 3 a na satelitu již 6. března od ranních hodin, a být tak připraveni na tuto novinku v televizním vysílání!


V Praze dne 3. 3. 2011

Jana Mrákotová

tisková mluvčí Televize Prima

e-mail: jana.mrakotova@iprima.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama