Prima obsadila Brno, Zprávy viděly živě stovky návštěvníků roadshow

Druhou zastávkou úspěšné roadshow Prima jede... za vámi se v sobotu 9. května 2015 stalo Brno. Místní náměstí Svobody zaplnily stovky diváků. I přes občasné kapky deště si užily velký doprovodný program i živé vysílání celé zpravodajské hodiny. Z Brna se unikátní mobilní studio přesune do Ostravy.
Prima jede... za vámi 2015 Brno - Obrázek 6

Program jako tradičně vypukl v 15 hodin. Moderování doprovodného programu zpravodajské roadshow se ujala Lucie Šilhánová, která postupně přivítala na pódiu Maxim Turbulenc, muzikálové hvězdy Tomáše Löbla, Genny Ciatti či Bořka Slezáčka. Brňanům pak zazpíval i Michal Dvořák, který se už brzy vypraví na podobnou šňůru s multimediálním projektem Vivaldianno.

"Brno je hudebně velmi vyspělé město a pokaždé se sem rád vracím, ať už s Lucií nebo Vivaldiannem. S Lucií jsme dvakrát vyprodali Rondo a s Vivaldiannem dvakrát Janáčkovo divadlo. Do Ronda se letos s Vivaldiannem moc těšíme," říká Michal Dvořák.

Prima jede Brno Dvořák2 Foto:

V rámci doprovodných akcí si na své přišli úplně všichni. Nejmenší vyzkoušeli skákací hrad či malování na obličej, ti větší testovali především simulátor nárazu, který do Brna přivezla společnost GENERALI. Společnost ASEKOL zase poučila, jak naložit s elektroodpadem.

"V rámci projektu Koruna za kilo si mohou návštěvníci roadshow Prima jede... za vámi i zasoutěžit a zároveň pomoci dobré věci. Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila PR manažerka Martina Ďaďová.

Největší zájem ale byl pochopitelně o živé vysílání zpravodajské hodiny. Z unikátního mobilního studia se odvysílaly všechny relace. Zprávy na místě moderovali Terezie Kašparovská a Pavel Štrunc, Krimi zprávy Michal Janotka, Divácké zprávy Lucie Šilhánová a VIP zprávy Miroslav Šimůnek.

Prima jede... za vámi 2015 Brno - Obrázek 8 Foto:

"Brno jsem si opravdu užil, byť přiznávám, že jsem na začátku vůbec netušil, do čeho jdu. Jakmile jsem ale přijel na náměstí, obavy zmizely. Lidi tu byli naprosto skvělí, velmi přátelští. Hezky nás v Brně přijali. Velký dík jim patří také za to, jak nás vydrželi na náměstí podporovat i přes nepřízeň počasí. Za to jsme jim moc vděční," říká Pavel Štrunc, který dočasně zastupuje Tomáše Hauptvogela. Ten divákům zamával z předtočené zdravice.

Prima jede... za vámi 2015 Brno - Obrázek 9 Foto:

Podobně mluví i Michal Janotka, který z Brna pochází. "Kamion v Brně se povedl, lidí bylo opravdu hodně. Jen je škoda, že to tak rychle uteklo. Jsem ale moc rád, že na mě vyšlo právě Brno, které podle očekávání nezklamalo. A těším se do dalších měst," dodal Janotka.

 

Roadshow Prima jede... za vámi přijede do dalších třinácti měst. Příští sobotu zakotví na Masarykově náměstí v Ostravě.

 

Příští sobotu se zpravodajská roadshow Prima jede... za vámi přesune do Ostravy.

Prima jede za vámi banner Foto:

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

 
 
16. 5. 2015Ostrava
23. 5. 2015Plzeň
30. 5. 2015České Budějovice
6. 6. 2015Poděbrady
13. 6. 2015Náchod
20. 6. 2015Praha
27. 6. 2015Ústí nad Labem
4. 7. 2015Tábor
11. 7. 2015Teplice
18. 7. 2015Česká Lípa
25. 7. 2015Písek
1. 8. 2015Mělník
8. 8. 2015Žatec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama