Roadshow Prima jede... za vámi pokračuje tuto sobotu v Českých Budějovicích

Zpravodajský kamion zaparkuje na náměstí Přemysla Otakara II. Přiveze bohatý doprovodný program i živé vysílání Zpráv FTV Prima s Klárou Doležalovou a Karlem Voříškem přímo z mobilního studia.
Prima jede... za vámi 2015 Pardubice - Obrázek 16

"Těším se do Českých Budějovic, jako dítě jsem na jih Čech jezdila, a tak vím, že Jihočeši jsou veselí a srdeční lidé," říká moderátorka Zpráv FTV Prima Klára Doležalová.

Prima jede... za vámi 2015 Pardubice - Obrázek 5 Foto:

"Mrzelo mě, že jsme loni České Budějovice minuli. O to víc se tam letos těším," doplňuje Karel Voříšek.

Krimi zprávy na místě odmoderuje Michal Janotka, Divácké zprávy Tomáš Kraus a VIP zprávy Miroslav Šimůnek. Všichni budou rovněž k dispozici na autogramiádách, které jsou součástí doprovodného programu. Ten i v Českých Budějovicích vypukne v 15 hodin. Lucie Šilhánová na pódiu přivítá herce seriálu Svatby v Benátkách Danu Verzichovou a Ondřeje Veselého, také uvede muzikálové hvězdy Genny Ciatti a Petra Poláčka či skupinu QUEENIE.

Samozřejmostí je i program pro nejmenší jako skákací hrad, malování na obličej, nafukování balonků a různé soutěže.

 Prima jede za vámi Plzeň - Obrázek 2 Foto:   Prima jede.. skákací hrad Foto:

Partnerem roadshow jsou společnosti ASEKOL a GENERALI.

ASEKOL na všech zastávkách umístí speciální maketu červeného kontejneru pro sběr vysloužilého elektra. Lidé tak budou moct donést své vyřazené elektrospotřebiče a jednotlivá města spolu budou soutěžit v tom, kolik elektrospotřebičů se vybere. Ten, kdo přinese nejvíce drobného elektra, získá chytrý telefon, odměňovat se bude i nejoriginálnější elektrozařízení.

Prima jede Asekol Brno Foto:  Prima jede ... Asekol Ostrava - Obrázek 6 Foto:

„V době od 2. května do 8. srpna, kdy bude Prima se svým kamionem na cestách, budeme ve všech zúčastněných městech vážit, kolik kilogramů starého elektra lidé do červených kontejnerů a sběrných dvorů donesou. Nejúspěšnější město získá šek na 30 tisíc korun, který může použít (použití na charitu je ukotveno v herním řádu) na dobročinné účely. Druhé město vyhraje dvacet a třetí pak deset tisíc,“ říká k soutěži mluvčí společnosti ASEKOL Martina Ďaďová.

Za každý vysbíraný kilogram elektra, který lidé vytřídí během roadshow Prima jede za vámi přímo na náměstích, pošle ASEKOL navíc deset korun nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt si práci.

„Přijďte si vyzkoušet náš unikátní simulátor nárazu, který je jediný svého druhu v ČR. Zároveň se přímo na místě dozvíte, jak vyhrát Audi A6 našeho šéfa nebo povinné ručení plné výhod,“ zve na akci i oblastní ředitel pojišťovny GENERALI Bohuslav Mášl.

Prima jede... Plzeň Generali Foto:   Prima jede... Pzeň Generali Foto:

České Budějovice jsou už pátou zastávkou zpravodajské roadshow Prima jede... za vámi. Zpravodajský kamion letos přijede do celkem patnácti měst.

Prima jede... Plakát České Budějovice Foto:

Prima jede za vámi banner Foto:

 

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

30. 5. 2015České Budějovice
6. 6. 2015Poděbrady
13. 6. 2015Náchod
20. 6. 2015Praha
27. 6. 2015Ústí nad Labem
4. 7. 2015Tábor
11. 7. 2015Teplice
18. 7. 2015Česká Lípa
25. 7. 2015Písek
1. 8. 2015Mělník
8. 8. 2015Žatec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama