Roman Ondráček se v pořadu Kdo je kdo? bude těšit na Velikonoce!

"Někdy se necháš ale pěkně dlouho přemlouvat, " radí Bobovi Kleplovi Martin Zounar v soutěžním pořadu Kdo je kdo? Pořad můžete sledovat každý čtvrtek ve 21. 35 na Primě po Svatbách v Benátkách. Bude veselo!
Kdo je kdo? Jidáš

Mezi šestici slavných soutěžících patří dvojice moderátorů Těžkej Pokondr, hvězda Svateb v Benátkách Alice Bendová  a stejně tak i Bob Klepl. Konkurence Alice Bendové je druhá hlava soutěžících, kterou není nikdo jiný než herečka Dana Morávková, po jejím pravém boku sedí herec a bavič Martin Zounar. A všechny tyto celebrity, které znáte, se dnes pěkně zapotí.

Petr Vondráček jim totiž s hádáním zahřeje pořádně mozkové závity. Dana Morávková se pobaví nad tím, když má uhádnout jednoho z našich nejlepších baletních tanečníků - Vlastimila Harapese. "Snadno se vytočíš," radí ji Bob Klepl. A Dana Morávková přitákává.

Kdo je kdo? Proutník
Kdo je kdo? Proutník
archiv Prima

Roman se těší na Velikonoce!

Roman Ondráček má ovšem daleko horší roli. Dostal k hádání jednu z nejhorších historických postav vůbec. "Spolehlivost není tvojí životní prioritou, " komentuje jeho postavu kolega z Těžkého Pokondru. Ten sám má jednu velice zábavnou postavu k hádání. Jeho "proutník" rozesmál většinu publika a zlí jazykové dodávají: "bejvávalo."

Kdo je kdo? II (19) - upoutávka

Alice Bendová jako uragán a Bob Klepl je uragán

"Stěhování ti nedělá žádné problémy," radí Alici Bendové soupeři, protože Alice Bendová dostala za úkol uhádnout vichřici. A Bob Klepl? Ten byl se svým hádáním vysloveně vrchol večera. Jeho "orgasmus" pobavil všechny!

Podívejte se na Primu dnes večer ve 21. 35 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama