Show Jana Krause: nestárnoucí princ, slovenský hudební objev a prostě otec

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Jan Čenský, písničkářka Simona Martausová a otec na rodičovské dovolené Dominik Landsman.
Show Jana Krause 25.3 hromadná

Prvním hostem byl tentokráte herec Jan Čenský, známý televizním divákům z četných rolí princů, což neopomene Jan Kraus hned v úvodu zdůraznit a připomenout i několika fotografiemi ze známých pohádek. S jistou dávkou ironie sobě vlastní pak vzpomíná také na svou jedinou roli prince a srovnává se svým hostem herecké příležitosti podmíněné tím, jak vypadá. Jeho host se jej však snaží přesvědčit, že kladné role princů nejsou až takovou výhrou, že postavy čertů a ježibab dávají daleko větší hereckou příležitost a že i on sám má zkušenosti s rolemi gaunerů, dokonce vrahů.

Jan Čenský v SJK

 

Krásná slovenská zpěvačka Simona Martausová se divákům představila nejprve svou písničkou „Normálny život“. Poté, co usedla na červenou pohovku, nám Jan Kraus upřesnil, že Simona není jen na Slovensku celkem známou písničkářkou, ale také herečkou, v současnosti působící v Radošínském naivním divadle. Její cesta k herectví ani ke zpěvu však nebyla zcela přímočará, ale stala se spíše souhrou různých náhod. O písničce, která zazněla v úvodu, Simona Martausová prozradila, že je inspirována životem jejích prarodičů z Hornej Maríkovej a že pokaždé, když ji zpívá, tak ji také velmi prožívá a představuje si, že by opravdu chtěla prožít takový normální život. Toho Jan Kraus hned využívá k zákeřné osobní otázce, zda muž, s kterým přišla Simona na natáčení, jej jejím partnerem.

Simona Martausová v SJK

 

S normálním životem, těžko říci, zda právě jednoduchým, má zkušenosti poslední z trojice hostů, Dominik Landsman. Ten sám o sobě říká, že je „hausfrau“, respektive je již dva roky mužem na mateřské dovolené, pravidelně o tom píše blog a nyní mu vyšla úspěšná kniha „Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti“, kterou přinesl jako pozornost svému hostiteli Janu Krausovi. To samozřejmě rozvíří diskusi, k níž má Jan Kraus připravený i doprovodný obrazový materiál stažený ze zmiňovaného blogu pana Landsmana, který fotografie doprovází velice vtipným komentářem s velkou dávkou mužského nadhledu.

Dominik Landsman v SJK
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama