Smrtelný milovník v akci: Aramis se zaplete s královnou, Milady prověří přátelství mušketýrů

V pondělí na Primě ve 20.15 uvidíte finální dva díly první řady Třech Mušketýrů. Bude to dvě epizody plné zkoušek. Aramis se při chránění královny tak trochu zapomene a Athos konečně představí Milady jako svou ženu mušketýrům. Přátelství mezi d´Artagnanem a Athosem je ohroženo.
Tři mušketýři - 10. díl

V pondělí na Prima love můžete vidět poslední dva díly BBC seriálu Tři mušketýři. Devátý a desátý díl Mušketýrů bude plný odhalení a zápletek, jež ovlivní i druhou řadu, kterou uvidíte následující týden.

Devátá epizoda bude hlavně o královně Anně, která stále s Ludvíkem nemůže otěhotnět, a tak ztrácí kredit nejen u královského dvora, ale hlavně u krále samotného. Ludvík XIII. je zklamaný z toho, že královna Anna nemůže mít děti. Prahne proto po krásné Charlotte Mellendorfové, dceři německého bankéře Count Mellendorfa, jako po možné nové královně.

Aramis potkává svou milostnou minulost a budouctnost v klášteře

Královna Anna se mezitím léčí v lázních za doprovodu Mušketýrů. Ocitne se v nebezpečí a díky mušketýrům unikne smrti a spolu s Aramisem a Athosem prchají to kláštera, kde se Aramis potká tváří v tvář se svou minulostí. Potká ženu, kterou kdysi miloval. V obležení a se strachem o své životy, nakonec s pomocí jeptišek klášter, ve kterém je sledují útočníci, zachrání. Zlomený Aramis se sblíží s královnou zase o něco víc. Prožijí spolu vášnivou noc.

D´Artagnan s Porthosem se mezitím vrací do Paříže pro pomoc, ale tam zjistí, kdo na ně útočníky poslal...

Zkouška přátelství a zrada

Finální díl první řady uvidíte hned po devátém dílu. Mušketýři konečně poznají záhadnou manželku Athose. Milady všechny překvapí, jen d´Artagnanovi se udělá mdlo. V první epizodě ho krásná neznámá svedla v hotelu. Athos je právem rozzuřený. Jejich vztahy jsou od té doby na bode mrazu. Toho využívá kardinál Richelieu a Milady, kteří konečně mohou spáchat svoji pomstu proti královým ochráncům - Mušketýrům.

Kardinál, mající strach, že Mušketýři dokáží, že právě on byl vůdčí osobností při útoku na královnu, donutí Milady, aby je zabila. Milady tak nemá jinou možnost než znovu navštívit svou temnou minulost a vrátit se do chudinské čtvrti. A vrhnout Constance do nebezpečí. Constance a d´Artagnan se tak znovu setkají, Milady odhadla slabost d´Artagnana dokonale. Mušketýři musí zapojit všechnu svou vynalézavost a důvtip, aby Milady přechytračili a zachránili tak Constance. Kardinálova zrada proti královně je ale nakonec odhalena v plném rozsahu a její reakce je opravdovým překvapením.

 Tři mušketýry uvidíte na Primě ve 20.15 již toto pondělí!

Tři mušketýři - Ninon

Hlášky ze Třech mušketýrů: Jak si ženy umí mušketýry omotat kolem prstu?

Constance si zahraje Tamla Kari

Pořádný trapas zažila seriálová kráska při castingu s d´Artagnanem! Oslintala ho!

Dobříš

Poznejte další české lokace ze Třech mušketýrů

 

 

Klášter Doksany (1. díl)

Poznejte české lokace z 1. a 2. dílu Tří mušketýrů

 

Zasoutěžte si s Mušketýry:

Mušketýrská mapa

Vydejte se po stopách Tří mušketýrů! Prima prázdninová soutěž právě startuje!

Tři mušketýry uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě!

Tři mušketýři

Britští Mušketýři jsou reklamou na Českou republiku. Podívejte se, kde všude se natáčeli


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama