Sobotní odpoledne v Teplicích patřilo zpravodajské roadshow Prima jede... za vámi

Natěšené publikum se dočkalo zábavy, živého vysílání zpravodajské hodiny TV Prima i pomoci druhým.
Prima jede... za vámi 2015 Teplice - Obrázek 12

Zprávy FTV Prima moderovali z unikátního mobilního studia Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel. Zatímco Terezie se do Teplic podívala poprvé, Tomáš tu byl jako doma. "Tepličáci byli bezvadní, děkujeme jim za podporu a hezkou atmosféru, kterou tady vytvořili. Už teď se těším příští sobotu do České Lípy," říká Terezie Kašparovská. "Teplice jsem si užil, protože jsem se cítil jako doma. Potkal jsem spoustu známých, které jsem dvacet let neviděl," dodal Tomáš Hauptvogel, který do svých 22 let vyrůstal v nedaleké vesnici Novosedlice.

Prima jede... za vámi 2015 Teplice - Obrázek 3 Foto:

 

Krimi zprávy na místě moderovala Bára Kozáková. "V Teplicích byla skutečně úžasná atmosféra a lidi nás bezvadně přijali. A vysílat v takovém prostředí bylo báječné," uvedla.

Divácké zprávy měl pod palcem Tomáš Kraus a VIP zprávy moderoval Miroslav Šimůnek.

Zpravodajské hodině předcházel velký doprovodný program plný zábavy, hudby, soutěží i dobrých skutků. To vše v režii Petra Vágnera, který na pódiu postupně přivítal skupiny TAXMENI a MAXIM TURBULENC. Poučení zase nabídl Patrik Nacher, organizátor ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek, který v Prima ZOOM stanu radil s financemi. Jeho rady ostatně diváci mohou znát z webu Prima Rádce.

V rámci doprovodného programu se také pomáhalo, a to handicapované dvanáctileté Michaele Dolejšové, jejíž postižení si vyžaduje zvláštní a finančně náročnou péči. Od OC Olympia Teplice proto získala šek přesahující 100 tisíc korun. Finanční prostředky budou použity na úhradu speciálního rehabilitačního pobytu v Sanatoriu Klímkovice. Většina z cílové částky se vybrala od zákazníků OC Olympia Teplice.

Prima jede... za vámi 2015 Teplice - Obrázek 5 Foto:

Také v Teplicích probíhal projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

"Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila manažerka komunikace společnosti ASEKOL Martina Ďaďová.

V dalších týdnech zavítá roadshow Prima jede... za vámi do České Lípy, Písku, Mělníka a Žatce.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama