Televize Prima bude víc hravá a barevná i v podzimních identech

Televize Prima dostane v sobotu 29. srpna novou tvář. Na obrazovce se objeví nové podzimní identy, které budou navazovat na jarní znělky, jejichž celý koncept vycházel z hvězdného období české audiovize šedesátých let, kdy se dělaly jednoduché grafické klipy.
Filip Blažek
Filip Blažek
archiv Prima

I tentokrát Prima staví na svých tvářích a moderní a čisté grafice.

 "Celý letošní podzim je na Primě pod heslem ´víc´. Máme víc vlastní tvorby, premiér i našich koprodukčních filmů, a tak i ve znělkách navazujeme na jaro, ale všeho je VÍC – pohybu, úsměvu, optických triků i víc tváří," říká kreativní ředitel televize Prima Michal Pacina.

Jakub Prachař Foto:

Dvoudenního natáčení se účastnily přední tváře Primy, nejen moderátoři, ale i herci stávajících i nových seriálů. V různých pózách se představí Gabriela Kratochvílová, Roman Šebrle, Klára Doležalová, Karel Voříšek (Zprávy FTV Prima), Jan Kraus (Show Jana Krause), Markéta Plánková (Cesty domů), Jakub Prachař (Československo má talent), Zdeněk Pohlreich (Ano, šéfe!), Adéla Gondíková (Gondíci s. r. o.), Martin Dejdar, Filip Blažk, Václav Postránecký, Leoš Noha (Vinaři), Josef Klíma (Očima Josefa Klímy), Monika Leová (Odpolední zprávy) či nová moderátorka TOP STAR magazínu Eva Perkausová.

Sourozenci Gondíkovi Foto:

Znělkám dominují čtyři hlavní barvy – černá, červená, oranžová a modrá. Speciálně vyrobené kulisy v sobě kloubí hru a interakci s živými dekoracemi, do nichž kreativci TV Prima implementovali samotné moderátory a herce.

"Je to úplně jiná disciplína, je to hodně o milimetrech, o soustředění, o přenášení váhy. Mám pocit, že se na pár sekund spojí hrozně moc lidí, kterým jde o hezký obrázek a hezky udělané dílo," líčí herečka z Cest domů Markéta Plánková, již diváci uvidí ve hře oranžových puntíků, které za pomoci plných oranžových brýlí a synchronizovaného pohybu kamery vytvoří jednotný celek.

Sandra Černodrinská
Sandra Černodrinská
archiv Prima

 

Nové podzimní identy uvidí diváci poprvé v sobotu 29. srpna po zpravodajské hodině, která v následujících dnech rovněž projde lehkou grafickou úpravou. Stávající znělky budou víc v souladu s celým grafickým konceptem a logo TV Prima se ve znělkách Zpráv FTV Prima, Krimi zpráv a Diváckých zpráv poprvé představí ve 3D.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama