Téma číslo jedna pro představitele Mušketýrů? Jak si nechat narůst vousy!

Stát se statným mušketýrem mimo jiné znamená i to, že si budete muset nechat narůst pořádné vousy. V dnešní době, kdy se vracejí do módy vousatí muži, tzv. lambersexuálové, možná žádný problém, ale co když vám žádné nerostou? Tipněte si, který představitel Mušketýrů má s vousy problém?
Aramis a d´Artagnan
Aramis a d´Artagnan
archiv Prima

Každý pondělní večer celé léto můžete sledovat příběhy Třech mušketýrů premiérové druhé řady. Na první pohled musí být jasné, jaké vlastnosti měl mít herec, aby se do castingu seriálu BBC vůbec dostal. Představitelé britských mušketýrů jsou totiž vysocí, urostlí a na obličeji je zdobí dobový styl vousů. Vousy jsou zkrátka nepostradatelnou součástí toho, jak "správně" vypadat jako mušketýr, protože kostýmy se čistě historické linky rozhodně nedrží. Podívejte se na video v článku.

Ve světě teď letí nová představa, jak by měl muž, který má být cool, vypadat. Jeho hlavní zbraní má být totiž plnovous a posilovnou prozkoušené tělo. Po uhlazených mužích v dobře padnoucích oblecích není ani památky. A takovým typem jsou i představitelé Mušketýrů, kteří přiznávají, že nechat si narůst knírek, který nemůžete sundat rovných sedm měsíců (protože tolik měsíců natáčí), není úplně příjemné. Zatímco Tom Burke, představitel Athose, přiznává, že s umělým plnovousem vypadal jako něco mezi kozou a parodií na obraz Ježíše Krista, mladičký Luke Pasqualino má jiný problém.

Tři mušketýři - Beards

Někdo chmýří, jiný pořádný bochník

Představiteli d´Artagnana je pouhých dvacet pět let, a možná proto trpí tím, že mu nerostou vousy: "... je to jen takové dětské chmýří a ještě k tomu nerostou dostatečně rychle," stěžuje si. Problém s vousy rozhodně neměl Howard Charles, který hraje Porthose: "Na natáčení sem přijel s opravdu hustým vousem, museli mi ho dokonce zkrátit." 

 

Mušketýrský styl se nevyhnul ani hlavnímu režisérovi první řady Tobymu Haynesovi. Ten se ze zásady během natáčení neholí, a tak si ho maskérky vzaly do parády a vytvořily mu mušketýrský sestřih vousů.

Podívejte se na video v článku.

Peter Capaldi ve Třech mušketýrech

Proč musel kardinál Richelieu zemřít? Peter Capaldi prozradil i vtipnou historku z Moravy

Aramis a královna Anna

9 nejlepších momentů Aramise a královny

Adršpašsko-teplické skály

Kde se koupala krásná královna Anna? A jiné lokace z první série Mušketýrů


Constance si zahraje Tamla Kari

Pořádný trapas zažila seriálová kráska při castingu s d´Artagnanem! Oslintala ho!

Dobříš

Poznejte další české lokace ze Třech mušketýrů

 

 

Klášter Doksany (1. díl)

Poznejte české lokace z 1. a 2. dílu Tří mušketýrů

 

Zasoutěžte si s Mušketýry:

Mušketýrská mapa

Vydejte se po stopách Tří mušketýrů! Prima prázdninová soutěž právě startuje!

Tři mušketýry uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě!

Tři mušketýři

Britští Mušketýři jsou reklamou na Českou republiku. Podívejte se, kde všude se natáčeli


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama