Tomáš Hauptvogel, který se zotavuje ze zranění po těžké nehodě, jde v úterý na další operaci

Jsou to přesně dva měsíce, co moderátor Zpráv FTV Prima Tomáš Hauptvogel utrpěl velmi vážná zranění při dopravní nehodě. K té došlo 16. dubna v pražských Úvalech. Řidič osobního vozidla mu nedal přednost a narazil do něj. Náraz Tomáše vymrštil z motorky a následoval těžký dopad.
Tomáš Haptvogel rehabilituje po vážné nehodě

Klíčové operace podstoupil na oddělení chirurgie a traumatologie pražské vinohradské nemocnice, nyní ale musí na další zákrok se zápěstím. Tomáš ale vše bere s humorem. „Já a moje zdrátované pravé zápěstí jsme nastoupili do nemocnice ve Vysokém nad Jizerou. Právě tady, v Ústavu chirurgie ruky, jsou největší specialisté Evropy. Zítra mě čeká vytahování železářství a pomalé zahájení rehabilitace. Další operaci mám tedy přesně dva měsíce po nehodě a po prvních operacích. Kolik dní tu strávím, se rozhodne až zítra po zákroku. A ty dráty mě už dva měsíce píchají zevnitř do kůže! Je to opravdu ´moc fajn´,“ uvedl.

 

Tomáš Haptvogel rtg zápěstí Foto:

Tomáš Haptvogel rtg zápěstí

Tomáš Hauptvogel moderuje s Terezií Kašparovskou, oba se také střídají v diskusní PARTII, která má nyní letní pauzu. Tomáše na obrazovce dočasně zastupuje elitní parlamentní reportér Pavel Štrunc. Kdy se Tomáš na obrazovku vrátí, rozhodnou lékaři ve Vysokém nad Jizerou.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama