Tropické počasí dominovalo zpravodajské roadshow na Žižkově náměstí v Táboře

Každý hledal stín, osvěžení a nápoje. Nápor zažily nejen diváci, kteří na roadshow Prima jede... za vámi dorazili, ale i moderátoři a redaktoři zpravodajství. Společnými silami to ale zvládli a odpoledne spojené s živým vysíláním a doprovodným programem si náramně užili.
Prima jede... za vámi Tábor - Obrázek 5

"Vedro bylo k padnutí, ale atmosféře na náměstí to vůbec neubralo. Jihočeši byli jako vždy skvělí a už se těšíme do dalších měst," říká Karel Voříšek, který jako tradičně moderoval po boku Kláry Doležalové.

"Sice jsme v Táboře vyjedli veškerou zmrzlinu, co měli, ale jinak nám bylo krásně a ani horko nám nevadilo," dodala moderátorka Zpráv FTV Prima Klára Doležalová.

Prima jede... za vámi Tábor - Obrázek 3 Foto:

Krimi zprávy na místě moderoval Michal Janotka, VIP zprávy Laďka Něrgeová. "Lidi byli fantastičtí, s vedrem nám pomáhaly kropící vozy," uvedl Janotka. "Tábor je pro mě od puberty srdcové město, bylo milé, že i přes hrozné vedro přišlo mnoho diváků," doplnila Něrgešová. Divácké zprávy moderovala Lucie Šilhánová, doprovodný program Petr Vágner.

Na Žižkově náměstí v Táboře vystoupili ABBA STARS či muzikálové hvězdy Bořek Slezáček, Petra Doležalová, František Pytloun a Radim Schwab. Samozřejmostí byla i večerní autogramiáda všech moderátorů, která začala hned po skončení zpravodajské hodiny.

Prima jede... za vámi Tábor - Obrázek 7 Foto:

Také v Táboře probíhal projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

 VÍCE O NAŠÍ ROADSHOW SE DOZVÍTE ZDE

"V rámci projektu Koruna za kilo si mohou návštěvníci roadshow Prima jede... za vámi i zasoutěžit a zároveň pomoci dobré věci. Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila manažerka komunikace Martina Ďaďová.

Zpravodajský kamion TV Prima se příští sobotu přesune do Teplic. Poté přijede i do České Lípy, Písku, Mělníka a Žatce.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama