Uhádnete kdo v Bílém domě tvoří barevné kontrasty?

Zábavný pořad Kdo je kdo? můžete sledovat na Primě pravidelně ve čtvrtek ve 21. 35. Tentokrát uvidíte hosty jako je herečka Bára Štěpánová a režisér Jakub Kohák. Trochu bláznivá kombinace, co říkáte?
Jakub Kohák je král světa
Jakub Kohák je král světa
archiv Prima

Pořad Kdo je kdo? je poctivým důkazem, že i slavní lidé si rádi hrají. Alice Bendová a Dana Morávková v pořadu velí svým hvězdným týmům, které se sem tam obměňují. Tentokrát můžete vidět ohnivou Báru Štěpánovou, která si ve čtvrtek večer zahraje na jednu z (ne)oblíbených postaviček večerníčků. Masitý Trautenberg prý podle nápovědy nemá v oblibě ptáky (pamatujete si na sojku?) a ví, že u souseda je tráva vždycky zelenější (Krakonoš by o tom mohl vyprávět).

Alice Bendová má v posledních dílech pořadu poněkud smůlu. Minule musela hádat, že se na chvíli a hlavně jen v pořadu stala "matrací", v dnešním dílu měla uhádnout "francouzák". Další sexuální nápovědy na sebe nenechaly čekat: jsi takový slimák na průzkumu, radí ji Bára Štěpánová.

Barevné kontrasty v Bílém domě

Za to Dana Morávková bude mít velikovou radost. Musí uhádnout prvního amerického prezidenta černé pleti. Barack Obama společně s herečkou dostal skvělé nápovědy: Na pracovišti vytváříš barevné kontrasty. Uhádne Dana Morávková? A jaký tým vyhraje?

Podívejte se na Primu dnes večer ve 21. 35!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama