V druhé řadě Třech mušketýrů Richelieu umírá, kdo nastoupí na jeho místo?

Minulé pondělí jste mohli vidět závěr první řady Třech mušketýrů z dílny BBC. Toto pondělí uvidíte rovnou řadu následující. Dva díly řeší další příběhy mušketýrů, tentokrát bez jeho hlavního nepřítele. Co se stalo s kardinálem? A co osobní příběhy mušketýrů?
Kde je čtvrtý ze Tří mušketýrů?

Pondělní večer uvidíte první a druhý díl Třech mušketýrů premiérové řady. Kardinál Richeulieu, muž, který ovládal celou Francii, zemřel. Narodil se však nový dědic královské rodiny. Královna Anna porodila synka, jehož otcem dozajista nemůže být zženštilý Ludvík XIII. Aramis se srovnává se svou novou rolí - utajeného otce budoucího následníka trůnu.

Zatímco se král hroutí kvůli ztrátě svého jedovatého mentora a marně hledá cestu, jak se ze svých pocitů dostat, Constance se stane dvorní dámou pro královnu Annu. Její elský rozum nakonec zachrání i malé princátko.

Král hledá nástupce za kardinála

Mušketýři jsou v prvním dílu druhé řady vysláni, aby získali zpět Comte de Rocheforta, kardinálova muže z Madridu, který kdysi unikl ze španělského vězení. Zároveň přináší nové zprávy, že hlavní představitel francouzské vojenské strategie proti Španělsku, generál De Foix byl zajat. Rochefort byl kdysi přítelem královny Anny, do které je tajně zamilovaný. Skrývá však daleko horší tajemství. Královna Anna mezitím porodí syna.

Král Ludvík XIII. povolá Mušketýry společně s Rochefortem, aby De Foixe zachránili ještě před tím, než se tato zlomová informace dostane do špatných rukou. Rochefort už má svůj vlastní plán, jak toto udělat, který ovšem obsahuje i smrt Mušketýrů...

Král se chce stát obyčejným mužem

Výstřední a zpovykaný Ludvík si usmyslí, že se chce alespoň na chvíli stát obyčejným mužem franouzské společnosti, proto povolá Mušketýry, aby ho vzali do ulic v přestrojení. Ale jeho noc plná zábavy se brzy stane nebezpečným dobrodružstvím. V krčmě král vyvolá rozepři a společně s d´Artagnanem jsou uneseni nechvalně známým kriminálníkem Lemaitrem. Ten je chce prodat ve Španělsku do otroctví. Na cestě do Španělska se jako zajatci znovu potkávají s Milady De Winter, která je osvobodí. Od krále totiž potřebuje prosbu...

Na královském dvoře mezitím Rochefort využívá královy nepřítomnosti a snaží se o královninu přízeň.

Druhou premiérovou řadu Třech mušketýrů uvidíte už na Prima love ve 20.15 v pondělí!

Aramis a královna Anna

9 nejlepších momentů Aramise a královny

Adršpašsko-teplické skály

Kde se koupala krásná královna Anna? A jiné lokace z první série Mušketýrů


Constance si zahraje Tamla Kari

Pořádný trapas zažila seriálová kráska při castingu s d´Artagnanem! Oslintala ho!

Dobříš

Poznejte další české lokace ze Třech mušketýrů

 

 

Klášter Doksany (1. díl)

Poznejte české lokace z 1. a 2. dílu Tří mušketýrů

 

Zasoutěžte si s Mušketýry:

Mušketýrská mapa

Vydejte se po stopách Tří mušketýrů! Prima prázdninová soutěž právě startuje!

Tři mušketýry uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě!

Tři mušketýři

Britští Mušketýři jsou reklamou na Českou republiku. Podívejte se, kde všude se natáčeli


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama