VIDEO: Věděl jsem, že je zle, líčí Lebduška ze zpravodajství Primy telefonát vraha

Masakr v Uherském Brodě, při němž zemřelo osm lidí i útočník, kriminalisté nepamatují. Velkou roli v případu sehrál i vrahův zřejmě poslední telefonát, který směřoval na Krimi linku TV Prima. Hovor přijal šéf krajských štábů TV Prima Pavel Lebduška.
Vyšetřování incidentu před restaurací Družba v Uherském Brodě

"Ve chvíli, kdy jsem pochopil, že ten člověk je na tom psychicky špatně, což bylo zřejmé podle toho, jak mluvil a zhluboka dýchal, tak jsem věděl, že je zle a že budeme muset spolupracovat s policií," líčí Pavel Lebduška, který o klíčovém telefonátu promluvil nejen v českých a světových médiích, ale i v úterních Zprávách FTV Prima.

"Ten muž nejdřív říkal, ať přijedeme do Uherského Brodu a něco si natočíme. Já jsem chtěl vědět co, a to byla jediná věta, kterou dal dohromady – že má u sebe pistoli, že má rukojmí, že mu ubližují lidé a úřady to neřeší, a že on to vyřeší po svém.

Celý případ TV Prima dál sleduje. Selhala policie, když nechala zraněné čekat na zásah? Přežili by někteří, kdyby policie zneškodnila včas pachatele? Odpovědi přinesou v 17.30 Odpolední zprávy a Miniduel, a také zpravodajská hodina, která startuje v 18.55 na Primě.

Speciál Krimi zprávy PODÍVEJTE SE:

Krimi zprávy 24. 2. 2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama