Vítězství na druhý pokus. GRATULUJEME

Prima jede... Žatec Asekol - Obrázek 5

Výhercem značkového mobilního telefonu se stal pan Milan Vávra z Řevnice, který i se svým synem Lukášem za námi přijeli již po druhé. S celkovým počtem 171 odevzdaných kusů elektra se jim podařilo konečně vyhrát. Neodradilo je ani téměř 40 stupňové vedro, GRATULUJEME!

Powerbanku, tedy přenosnou nabíječku od nás získal pan Filip Tatar za přenosnou televizi svého otce, který na ní sledoval již před dvaceti lety fotbalové zápasy

Prima jede... Žatec Asekol - Obrázek 6 Foto:

HERNÍ ŘÁD Soutěže ve sběru vysloužilých drobných elektrozařízení „Koruna za kilo – soutěž měst s Primou“ 

asekol koláž

Nahlédněte s Primou do červeného kontejneru

Asecol červený kontejner obrázek Foto:

 

 

Co je ASEKOL a proč má smysl třídit elektro
ASEKOL se stará o to, aby vysloužilé elektrospotřebiče nekončily na skládkách, ale byly ekologicky zlikvidovány a zrecyklovány. ASEKOL provozuje přes dva tisíce červených kontejnerů, ale pomáhá sbírat elektro i přes sběrné dvory. ASEKOL také provádí osvětu v oblasti sběru vysloužilého elektra. Češi ročně vyprodukují desítky tisíc tun elektroodpadu. U drobného elektra se ale podaří vysbírat a zrecyklovat jen čtvrtinu vysloužilých spotřebičů, zbytek končí mezi běžným odpadem. Staré elektrospotřebiče přitom obsahují nejen cenné suroviny, ale také nebezpečné látky, které by na skládkách končit neměly.

Prima jede za vámi banner Foto:

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama