Zpravodajská roadshow Prima jede... za vámi pokračuje na Žižkově náměstí v Táboře

Vedle velkého doprovodného programu je pro diváky na jihu Čech připraveno živé vysílání celé zpravodajské hodiny. Zprávy FTV Prima na místě moderují Klára Doležalová a Karel Voříšek.
Prima jede... za vámi 2015 Poděbrady - Obrázek 8

"Podle předpovědi má být krásné letní počasí. V kombinaci se srdečností lidí v jižních Čechách to naznačuje skvěle strávené odpoledne! Doufám, že přijde hodně lidí i s dětmi," říká moderátorka Zpráv FTV Prima Klára Doležalová.

Z jihu Moravy se na jih Čech přesune i Michal Janotka, moderátor Krimi zpráv. "Na Tábor se moc těším, je to město v jižních Čechách a ty já celkově miluju, takže už teď vím, že mě město ani lidi nezklamou. Navíc má být skutečně nádherné počasí, takže věřím, že si to jako obvykle parádně užijeme," věří Michal Janotka.

 

 VÍCE O NAŠÍ ROADSHOW SE DOZVÍTE ZDE

VIP zprávy na místě moderuje Laďka Něrgešová a Divácké zprávy budou v režii Lucie Šilhánové. O doprovodný program, který startuje v 15 hodin, se postará Petr Vágner. Na Žižkově náměstí postupně zazpívají ABBA STARS či muzikálové hvězdy Bořek Slezáček, Petra Doležalová, František Pytloun a Radim Schwab.

Prima jede.. skákací hrad Foto:

Na nejmenší čeká skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků a různé soutěže. Navíc i v Ústí nad Labem probíhá projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

Prima jede... Poděbrady ASEKOL - Obrázek 1 Foto:

"V době od 2. května do 7. srpna, kdy bude Prima se svým kamionem na cestách, budeme ve všech zúčastněných městech vážit, kolik kilogramů starého elektra lidé do červených kontejnerů a sběrných dvorů donesou. Nejúspěšnější město získá šek na 30 tisíc korun, který může použít na dobročinné účely. Druhé město vyhraje dvacet a třetí pak deset tisíc,“ říká k soutěži mluvčí společnosti ASEKOL Martina Ďaďová. Ten, kdo přinese nejvíce drobného elektra, získá chytrý telefon.

Roadshow Prima jede... za vámi probíhá pod záštitou města Tábor.

Prima jede ... za vámi do Tábora Foto:

Prima jede ... za vámi do Tábora


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama