Zpravodajská roadshow Prima jede... za vámi zakotví dnes před OC Olympia v Teplicích

Zprávy FTV Prima na místě moderují Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel, Krimi zprávy přinese Bára Kozáková, Divácké Tomáš Kraus a novinky ze světa VIP naservíruje Miroslav Šimůnek. To vše z unikátního mobilního studia, které v Česku nemá obdoby.
Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel tentokrát zavítají do Teplic

"Do Teplic se moc těším, nikdy jsem tam nebyla. Teplice jsou kousek od Ústí, tam byla úžasná atmosféra, tak věřím, že se sousední Teplice nenechají zahanbit," říká moderátorka Zpráv FTV Prima Terezie Kašparovská.

 VÍCE O NAŠÍ ROADSHOW SE DOZVÍTE ZDE

“Výjezd do Teplic je takový návrat ztraceného syna. Zhruba kilometr od Teplic je vesnice Novosedlice, kde jsem žil a vyrůstal do svých 22 let, takže Teplice jsou pro mě doma. Moc se proto těším, že svým přátelům, ale i všem bývalým sousedům ukážeme naše Zprávy pěkně živě,” těší se Tomáš Hauptvogel.

Prima jede... za vámi Ústí nad Labem - Obrázek 5 Foto:

“Já jsem v Teplicích ještě nebyla. Už teď se moc těším, že poznám další krásné město naší země," dodává Bára Kozáková z Krimi zpráv.

Samozřejmostí je i velký doprovodný program, který vysílání zpravodajské hodiny předchází. I v Teplicích vypukne v 15 hodin, tentokrát jej bude moderovat Petr Vágner.

Zpívat budou Maxim Turbulenc či Taxmeni, na nejmenší čeká skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků a různé soutěže. Navíc i v Teplicích probíhá projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

"V době od 2. května do 7. srpna, kdy bude Prima se svým kamionem na cestách, budeme ve všech zúčastněných městech vážit, kolik kilogramů starého elektra lidé do červených kontejnerů a sběrných dvorů donesou. Nejúspěšnější město získá šek na 30 tisíc korun, který může použít na dobročinné účely. Druhé město vyhraje dvacet a třetí pak deset tisíc,“ říká k soutěži mluvčí společnosti ASEKOL Martina Ďaďová. Ten, kdo přinese nejvíce drobného elektra, získá chytrý telefon.

Roadshow Prima jede... za vámi proběhne pod záštitou města Teplice. 

Prima jede ... za vámi do Teplic Foto:

asekol koláž

Nahlédněte s Primou do červeného kontejneru

 

 

 

 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama