Zpravodajský kamion bude tuto sobotu parkovat na náměstí Míru v Mělníku

Na náměstí Míru v Mělníku pokračuje roadshow Prima jede... za vámi, která na soutok Labe a Vltavy přiveze nejen vysílání celé zpravodajské hodiny, ale i velký doprovodný program.
Prima jede... za vámi Tábor - Obrázek 5

Zprávy FTV Prima budou z unikátního mobilního studia moderovat Klára Doležalová a Karel Voříšek, Krimi zprávy přinese Roman Pech, Divácké zprávy Lucie Šilhánová a VIP zprávy Laďka Něrgešová.

"Za diváky do Mělníka se podíváme po delší době, a o to víc se těším. Věřím, že nám zase bude přát počasí a že nás obklopí pořádný dav milých lidí," těší se moderátorka Zpráv Klára Doležalová.

 

 

 

Prima jede... za vámi 2015 České Budějovice - Obrázek 6 Foto:

"Mělnický pohled na soutok Labe s Vltavou patří k těm nejkrásnějším, co si z dětství pamatuju. Dlouho jsem tam nebyl, tak jsem zvědavý, jestli mě paměť nešálí," dodává Karel Voříšek.

 Zpravodajské hodině předchází velký doprovodný program, který v 15 hodin odstartuje Petr Vágner. Na náměstí Míru postupně zazpívají ABBA STARS, Maxim Turbulenc či Taxmeni.

 Na nejmenší čeká skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků a různé soutěže. Navíc i v Mělníku probíhá projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

Prima jede... Poděbrady ASEKOL - Obrázek 1 Foto:

"V době od 2. května do 7. srpna, kdy bude Prima se svým kamionem na cestách, budeme ve všech zúčastněných městech vážit, kolik kilogramů starého elektra lidé do červených kontejnerů a sběrných dvorů donesou. Nejúspěšnější město získá šek na 30 tisíc korun, který může použít na dobročinné účely. Druhé město vyhraje dvacet a třetí pak deset tisíc,“ říká k soutěži mluvčí společnosti ASEKOL Martina Ďaďová. Ten, kdo přinese nejvíce drobného elektra, získá chytrý telefon.

Unikátní roadshow Prima jede... za vámi probíhá pod záštitou města Mělník.

Mělník 1

Hledáte nějaký důvod k návštěvě Mělníka? Nabízíme Vám jich rovnou DESET

MEKUL 1

Víte co je MEKUL? Prozradíme, že se budete bavit

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama