Zpravodajský kamion Primy vysílal z Mělníka, Voříšek se vrátil do dětství

Roadshow Prima jede... za vámi má za sebou předposlední zastávku letošního roku. Unikátní mobilní studio kotvilo na náměstí Míru v Mělníku. Místní viděli vysílání celé zpravodajské hodiny naživo a rovněž se vyřádili v rámci velkého doprovodného programu.
Prima jede... za vámi Mělník - Obrázek 6

Zprávy FTV Prima na místě moderovali Klára Doležalová a Karel Voříšek, Krimi zprávy Roman Pech, Divácké zprávy naservírovala Lucie Šilhánová a VIP zprávy Laďka Něrgešová.

"Mělník mám spojený s dětstvím, jsem proto rád, že jsem se tam po letech znovu podíval. Vzpomínky nelhaly, pohled na Vltavu a Labe patří k těm nejkrásnějším na světě. Velké díky všem na náměstí za milé přijetí. A za týden se uvidíme v Žatci," říká Karel Voříšek.

Prima jede... za vámi Mělník - Obrázek 17 Foto:

"V Mělníku bylo úžasně, začalo to natáčením upoutávky nad nádhernou vyhlídkou a skončilo náměstím plným milých a veselých lidí, co si přát víc," dodala Klára Doležalová.

Zpravodajské hodině předcházel velký doprovodný program plný zábavy, hudby, soutěží i dobrých skutků. To vše v režii Petra Vágnera, který na pódiu postupně přivítal skupiny ABBA STARS, TAXMENI a MAXIM TURBULENC.

Také v Mělníku probíhal projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL. Jak by to v praxi mělo vypadat, ukázali na náměstí Míru Klára Doležalová a Karel Voříšek.

Prima jede... za vámi Mělník - Obrázek 9 Foto:

"Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila manažerka komunikace společnosti ASEKOL Martina Ďaďová.

Podívejte se na medailonek tohoto krásného města, které v sobotu ožilo s naším kamionem a Primou

Medailonek města Mělník

Ještě váháte s návštevou? Neváhejte, přesvědčíme vás:)

Mělník 1

Hledáte nějaký důvod k návštěvě Mělníka? Nabízíme Vám jich rovnou DESET

MEKUL je... zábava. Přečtěte si, co můžete zažít

MEKUL 1

Víte co je MEKUL? Prozradíme, že se budete bavit

 

Roadshow Prima jede... za vámi se příští týden přesune do Žatce.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama