Zpravodajský kamion s kapitány Gábinou a Romanem zakotvil tentokrát v Náchodě

Roadshow Prima jede... za vámi má za sebou další zastávku. Zpravodajský kamion tentokrát kotvil v Náchodě. Zprávy FTV Prima moderovali Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle, v rámci doprovodného programu pak vystoupil i oblíbený herec z Cest domů Miroslav Etzler.
Prima jede... Náchod 2015 - Obrázek 11

"I přes nepřízeň počasí byla na náměstí v Náchodě spousta lidí. Diváci nás vřele přijali. Vysílání Zpráv jsme si s Romanem užili, už teď se těším na pražské publikum příští sobotu," říká moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová.

"V Náchodě mi to znovu připomnělo, že tahle práce má smysl. A i když občas zapršelo, lidi nás v tom nenechali, těším se na ně na naší další zastávce," dodal Roman Šebrle.

Prima jede... Náchod 2015 - Obrázek 14 Foto:

Krimi zprávy z Náchoda moderovala Bára Kozáková, která si našla čas i na krátký výlet. "S přítelem jsme si stihli prohlédnout Státní zámek Náchod. Město mě opravdu okouzlilo, lidi jsou velmi milí. Ráda se do Náchoda vrátím, s místními lidmi a energií, kterou nám dávali, se vysílalo fakt perfektně," doplnila s úsměvem moderátorka Krimi zpráv Bára Kozáková.

Zpravodajské hodině jako tradičně předcházel velký doprovodný program, který v 15 hodin odstartovala Lucie Šilhánová. Na Masarykově náměstí postupně vystoupili ABBA STARS či muzikálové hvězdy Petr Poláček a Petra Doležalová. Seriálové fandy zase přišel pozdravit Miroslav Etzler, kterého diváci Primy znají jako Jana Maška z Cest domů.

Prima jede... Náchod 2015 - Obrázek 6 Foto:

Na nejmenší čekal skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků a různé soutěže. Navíc i v Náchodě probíhal projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL. Jak se takový elektroodpad třídí, ukázali na místě i Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle.

Prima jede... Náchod 2015 - Obrázek 5 Foto:

"Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila manažerka komunikace společnosti ASEKOL Martina Ďaďová.

V dalších týdnech zavítá roadshow Prima jede... za vámi i do Prahy, Ústí nad Labem, Tábora, Teplic, České Lípy, Písku, Mělníka a Žatce.

Podívejte se na reportáž o Náchodě

Prima jede...za vámi - Náchod - Mix

 

Náchod - Státní zámek

Turisté, město Náchod je tu zajisté pro vás

 

CHKO Broumovsko

Chráněná krajinná oblast Broumovsko – ideální místo pro váš výlet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama