Zpravodajský kamion TV Prima se v sobotu usídlí v Plzni

Na náměstí Republiky v Plzni čeká diváky velký kulturní program, hvězdy probíhajícího Prima FRESH FESTIVALU i živé vysílání Zpráv FTV Prima s Terezií Kašparovskou a Pavlem Štruncem.
Prima jede.. za vámi Kašparovská Štrunc

Prima jede... za vámi 2015 Brno - Obrázek 6 Foto:

„Do Plzně se moc těším, jsem ráda, že se podívám do evropského města kultury, setkám se tam s našimi diváky a ochutnám „plzeň“ přímo v Plzni,“ říká Terezie Kašparovská.

Doprovodný program, který předchází právě živému vysílání Zpráv z mobilního studia, začíná i v Plzni v 15 hodin. Provázet jím bude moderátorka Diváckých zpráv a Miniduelu Odpoledních zpráv Lucie Šilhánová. Na pódiu vedle zpravodajského kamionu se tentokrát objeví hvězda muzikálu Fantom opery Michaela Gemrotová.

Prima fresh festival Pohlreich Foto:

A především šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který je v Plzni v rámci třídenního Prima FRESH FESTIVALU. Ten probíhá od pátku 22. do neděle 24. května u OC Plzeň Plaza.

„K Plzni jako k místu festivalu mám moc dobrý vztah a rád se tam vracím. Kombinace FRESH FESTIVALU s Primou mi udělala skutečnou radost. Těším se na všechny,“ uvádí Zdeněk Pohlreich.

Pro nejmenší je připraven skákací hrad, malování na obličej i soutěže. Dospělé proškolí partneři roadshow Prima jede… za vámi, společnosti ASEKOL a GENERALI.

Prima jede.. skákací hrad Foto:

Společnost ASEKOL na všech zastávkách umístí speciální maketu červeného kontejneru pro sběr vysloužilého elektra. Lidé tak budou moct donést své vyřazené elektrospotřebiče a jednotlivá města spolu budou soutěžit v tom, kolik elektrospotřebičů se vybere. Ten, kdo přinese nejvíce drobného elektra, získá chytrý telefon, odměňovat se bude i nejoriginálnější elektrozařízení.

„V době od 2. května do 8. srpna, kdy bude Prima se svým kamionem na cestách, budeme ve všech zúčastněných městech vážit, kolik kilogramů starého elektra lidé do červených kontejnerů a sběrných dvorů donesou. Nejúspěšnější město získá šek na 30 tisíc korun, který může použít (použití na charitu je ukotveno v herním řádu) na dobročinné účely. Druhé město vyhraje dvacet a třetí pak deset tisíc,“ říká k soutěži mluvčí společnosti ASEKOL Martina Ďaďová.

Asekol Pardubice - Obrázek 1

Vítězové chytrého telefonu v soutěži společnosti ASEKOL

Za každý vysbíraný kilogram elektra, který lidé vytřídí během roadshow Prima jede za vámi přímo na náměstích, pošle ASEKOL navíc deset korun nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá hendikepovaným nalézt si práci.

Klíčový program nabídne i GENERALI. „Přijďte si vyzkoušet náš unikátní simulátor nárazu, který je jediný svého druhu v ČR. Zároveň se přímo na místě dozvíte, jak vyhrát Audi A6 našeho šéfa nebo povinné ručení plné výhod,“ zve na akci oblastní ředitel pojišťovny Generali Vít Ratislav.

Prima jede Generali Ostrava Foto:

Prima jede... Generali1 - Obrázek 2

Češi: dopravní předpisy neporušujeme!

Podívejte se na atmosféru, jaká byla loni v Plzni. Najdete se?

Prima jede... za vámi Plzeň plakát Foto:

Prima jede za vámi banner Foto:

 

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

23. 5. 2015Plzeň
30. 5. 2015České Budějovice
6. 6. 2015Poděbrady
13. 6. 2015Náchod
20. 6. 2015Praha
27. 6. 2015Ústí nad Labem
4. 7. 2015Tábor
11. 7. 2015Teplice
18. 7. 2015Česká Lípa
25. 7. 2015Písek
1. 8. 2015Mělník
8. 8. 2015Žatec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama