Zprávy FTV Prima jsou opět na cestách, odstartovaly v Pardubicích

Zpravodajská roadshow Prima jede za vámi po zimní pauze opět odstartovala. Unikátní mobilní studio přijelo na první z patnácti zastávek, na Pernštýnské náměstí do Pardubic. Golemovi zvanému zpravodajský kamion vložili místní symbolický šém – perníkový klíč.
Prima jede... za vámi 2015 Pardubice - Obrázek 16

"Příjemný a dobrý večer, Pardubice zdraví Česko! Tady je Prima, Zprávy a Klára a Karel," pozdravil diváky Zpráv na náměstí i u obrazovek Karel Voříšek. "A kdybys, Karle, neřekl, odkud vysíláme, jistě by to prozradil tenhle klíč z perníku, který jsme dostali a za který moc děkujeme," doplnila v úvodu relace Klára Doležalová.

Samotnému vysílání Zpráv FTV Prima a Krimi zpráv z mobilního studia předcházelo jako tradičně velké zábavné odpoledne. Na Pernštýnském náměstí zazpívali Maxim Turbulenc a Ewa Farna s kapelou a na pódiu se objevil i kapitán z pořadu Máme rádi Česko Martin Dejdar.

"Jsem moc ráda, že jsem mohla díky Primě vystoupit v Pardubicích. Lidi byli nesmírně laskaví a podle všeho se i dobře bavili. V odpoledních hodinách běžně nekoncertuju, o to víc mě potěšilo, kolik lidí přišlo," uvedla Ewa Farna.

Prima jede... za vámi 2015 Pardubice - Obrázek 15 Foto:

Samozřejmostí byly stánky plné zábavy i poučení v jednom. Děti mohly testovat skákací hrad či malování na obličej, dospělí si zase prohlédli maketu červeného kontejneru pro sběr vysloužilého elektra, který na všech zastávkách roadshow Prima jede za vámi umístí společnost ASEKOL. Na místě nechyběl ani druhý partner roadshow, pojišťovna GENERALI, která společně s oddělením MD ČR BESIP navštíví sedm měst, ve kterých si budou návštěvníci moct přímo na místě vyzkoušet náraz při dopravní nehodě.

Zájem byl i o tradiční autogramiády, v rámci nichž se na místě podepisovali kromě Kláry a Karla i moderátorka Krimi zpráv Bára Kozáková, moderátorka Diváckých zpráv Lucie Šilhánová či moderátorka Odpoledních zpráv Monika Leová, jež má ve východních Čechách příbuzné.

"Pardubičtí byli milí, vřelí a srdeční. Měli jsme obrovskou radost, že jich přišlo tolik. A nakonec nám přálo i počasí. Víc jsme si přát nemohli," hodnotí sobotní výjezd Zpráv FTV Prima Klára Doležalová.

"Jsem rád, že jsme cestu zpravodajským kamionem zahájili právě v Pardubicích a už teď se těšíme na všechny naše divačky a diváky po celé republice," doplnil Karel Voříšek.

Příští sobotu se zpravodajská roadshow Prima jede za vámi přesune do Brna.

Prima jede za vámi banner Foto:

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

 
9. 5. 2015Brno
16. 5. 2015Ostrava
23. 5. 2015Plzeň
30. 5. 2015České Budějovice
6. 6. 2015Poděbrady
13. 6. 2015Náchod
20. 6. 2015Praha
27. 6. 2015Ústí nad Labem
4. 7. 2015Tábor
11. 7. 2015Teplice
18. 7. 2015Česká Lípa
25. 7. 2015Písek
1. 8. 2015Mělník
8. 8. 2015Žatec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama