Ztratila muže, ztratila peníze, ale neztratila sebe samu. Přesvědčí vás Falešné sliby

Falešné sliby - Obrázek 6

 

Krásná rudovláska Dianne se nikoli svým přičiněním dostala do bodu, kdy se její život otočil o sto osmdesát stupňů. Musí začít úplně od začátku. Dianne ale nemůže zapomenout na svoji lásku a na šťastnou minulost, kterou jí kdosi zničil. A když dostane příležitost, zatouží po pomstě.

Kanadský thriller Falešné sliby (2004) je opravdové drama, které vás přiková do křesla. Na začátku se setkáváme se sympatickým párem žijícím perspektivní a pohodlný život dobře situovaných mladých lidí. Už záhy však čeká na manžele Dianne a Randyho Ackersovi pád do naprosté temnoty. Randy (Anthony Lemke) špatně investuje všechny rodinné úspory. Dokonce se ukáže, že si na „burzovní hru“ půjčil půl milionu dolarů z firemní kasy. Jenže tahle tutovka a výtah k bohatství, tak jak to Randymu prezentoval investiční mág Mitchell Thompson (Stewart Bick) je jen podvod. Až doteď neměla Dianne (Peta Wilson) o mužově hazardu ani potuchy.

Dianne s Randym se ocitnou naprosto bez peněz i bez střechy nad hlavou. Randy ten šílený tlak ze svého selhání neunese a zastřelí se. Dianne se z posledních sil rozhodne, že se vrátí k rodičům do Kalifornie. Na půli cesty, kdesi v Texasu se jí porouchá auto. Ona ale nemá ani na zaplacení, a tak na rychlo přijme místo servírky v místním bistru. Změní si jméno, barvu vlasů.

Jenže minulost Dianne dožene. Jednoho dne má v bistru obsloužit podvodníka Mitchella Thopsona. Ten si říká jinak a začne Dianne nadbíhat, zve ji na schůzky. Ona chce této příležitosti využít a získat na něj usvědčující materiály z jeho podvodů. Proto se později stane i jeho asistentkou. Nahrávky hovorů a důkazy předává spřátelenému policistovi Lopezovi. Ovšem karta se opět obrací, nějakou náhodou nahrávky zmizely. Jak to celé dopadne? Usvědčí nakonec Dianne podvodníka? A kdo stojí za zmizením důkazů?

Napínavý thriller Falešné sliby si rozhodně nenechte ujít ve 22:45 hod na Primě!

Těšte se na:

  • velmi kvalitní televizní dílko
  • krásná herečka v hlavní roli
  • napětí až do konce

 

Kdo je ta kráska?

1. Na kanadském televizním filmu Falešné sliby je sympatické, že představuje herce, kteří jsou mega zajímaví a přitom ne tak okoukaní.

2. Hlavní roli ztvárnila australská herečka Peta Wilson, která svého času pořádně rozvířila zejména stojatější vody televizních obrazovek v seriálu Brutální Nikita (1997). Seriál ideově vycházel ze stejnojmenného francouzského hitu režiséra Luca Bessona.

3. Díky Nikitě herečka Peta Wilson (1970) zářivě oslnila a začala dostávat další a další role. Především však v televizních filmech a seriálech (Souboj o vše, Temné příběhy, Útok žraloka). Zatím však nikdy neměla štěstí na roli, která by jí katapultovala mezi hvězdy „áčkových“ hollywoodských filmů. (Snad jen její účast v návratovém filmu Superman se vrací)

4. Poznávací znaky Pety Wilson jsou neskutečně modré široké oči, velmi hluboký a drsný hlas, modelkovská postava a neuvěřitelný sex appeal. Jako dcera důstojníka byla vedená především ke sportu. Na střední škole se stala nejlepší hráčkou australské basketbalové ligy.

(tek)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama