Zúčastněte se cyklistických závodů BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE po boku Romana Šebrleho

Na začátku června se uskuteční první ze dvou prestižních cyklistických závodů určených firemním týmům – BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE. Závodu 6. 6. 2015 v Písku se aktivně účastní také olympijský vítěz v desetiboji a moderátor TV PRIMA Roman Šebrle.
Poměřit si síly s olympijským vítězem? To je výzva!
Poměřit si síly s olympijským vítězem? To je výzva!

Zájemci o členství v jeho týmu TV Prima mohou o něj soutěžit prostřednictvím internetové aukce na www.velochallenge.cz/aukce, která poběží od 11. 3. do 30. 5. 2015.

V letošním roce se uskuteční dva závody – jeden 6. 6. 2015 v Písku a druhý 5. 9. 2015 v Mikulově. Jsou jedinečnou příležitostí k nezvyklému firemnímu teambuildingu. Přinášejí možnost opustit kanceláře a spolu s kolegy si vychutnat napínavý závod v krásné přírodě. Pro závodníky bude připraven zdarma kvalitní catering. Jejich závodním strojům bude poskytnut všechen myslitelný servis a přichystán bude i bohatý doprovodný program. Například kulinářská show Zdeňka Pohlreicha, trial show Martina Šimůnka, dětské závody Primáček, testování kol, škola kola – a hlavně společně prožitý týmový zážitek.

Možnost zúčastnit se mají všichni bez ohledu na to, z jak velké firmy jsou či jakou mají fyzickou kondici. Fajnšmekrům je však určena další možnost – zúčastnit se závodu v týmu olympijského vítěze a moderátora TV PRIMA Romana Šebrleho.

O členství bude možné soutěžit prostřednictvím charitativní internetové aukce, jejíž výtěžek bude věnován ve formě sportovního vybavení a kol Nadaci Terezy Maxové dětem.

Vydražte si členství v týmu snů Romana Šebrleho! Aukce běží na www.velochallenge.cz/aukce od 11. 3. do 30. 5. 2015. Po jednoduché registraci můžete přihodit libovolnou částku nebo prostřednictvím funkce „Kup teď“ tento úžasný zážitek rovnou vydražit a přispět tak na dobrou věc. Závodu BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE v Písku v týmu TV Prima s Romanem Šebrlem se zúčastní ti, co v aukci přihodí tři nejvyšší příspěvky, nebo ten, kdo využije nabídku KUP TEĎ! v hodnotě 450 000 Kč.

akce šebrle Foto:

Aukce probíhá na www.velochallenge.cz/aukce.

Více informací o závodech najdete na www.velochallenge.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama