Polda na kurzu přežití. Kdo ulovil bankéře?

Další premiérový díl detektivního seriálu Polda se blíží. V neděli bude Michal Bříza a jeho parťák Andrej pátrat po vrahovi bankéře, zastřeleného během manažerského kurzu. Polda se má také poprvé po dvaceti letech setkat se dcerou Míšou.
Setkává se s ráznou paní instruktorkou.
Setkává se s ráznou paní instruktorkou.
archiv FTV Prima

Další případ vyšetří Polda v neděli ve 20.15 na Primě.

Lesem se ozývá střelba, ve stínu stromů se pohybují maskovaní muži. Nejde však o lovce nebo vojáky, ale o účastníky manažerského kurzu přežití, který právě podstupuje nejvyšší vedení jednoho bankovního domu.

Hra na vojáky s paintballovými zbraněmi má zaměstnance korporací ochránit před vyhořením a podat zprávu o tom, jak se dotyční chovají v krizových situacích. Jenže jeden z bankéřů je při hře nalezen mrtvý.

Podívejte se také na fotky z 2. epizody:

 

Vyšetřovatel Michal Bříza si o bankéřích nemyslí nic dobrého už proto, že vymysleli internet banking, s nímž stále zápasí. A nezlepší se to, ani když tři finančníky podezřelé z vraždy kolegy poznává osobně („Máte štěstí, že jsem tu vaši finanční krizi prospal.“)

Pusťte si v předpremiéře vtipnou scénu z nedělního dílu. Polda má "novou" káru:

 

V případu zavražděného bankéře se ukazuje, že každý z podezřelých má nějaké tajemství, které by znamenalo okamžitý konec bohaté kariéry. A mrtvý muž o všech dobře věděl a chystal se je náležitě použít ve svůj prospěch.

Ale do hledáčku policie se dostává i dominantní majitelka agentury, která drsná manažerská školení organizuje a účastníky následně také vyhodnocuje. A protože její psychologické posudky mohou kariéru akcelerovat i zničit, může mít tendenci své postavení občas za peníze zneužívat. Po velmi intimním celonočním výslechu si ji však Michal Bříza ze seznamu podezřelých hned vyškrtne...

Jak se pátrání vyvine a jak dopadne první setkání Břízy s dcerou uvidíte v neděli. Polda začíná ve 20.15 na Primě.

Více o Míše a její představitelce Elizavetě Maximové:

Herečka přišla do Česka s maminkou. Bylo jí sedm let.

Kráska z Tatarstánu o roli dcery poldy. Tohle o Elizavetě Maximové nevíte

Kdo je kdo v novém seriálu Polda:

 

Nový kriminální seriál Polda vysíláme každou neděli ve 20.15 na Primě.

TV manuál: Postavy nového krimiseriálu Polda. Seznamte se

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama