Poldu zaměstná noční služba a smrt krásné sestřičky

Další detektivní příběh poldy je tady. Zdravotní sestra Lucie Benetková byla uškrcena. Michal a Andrej zjistí, že se třicetiletá žena vždy se zvláštním zaujetím starala o pacienty, kteří se stali oběťmi domácího násilí: ženy, děti i seniory.
První premiérový díl nového krimi seriálu uvidíte v neděli 23. října na Primě.
První premiérový díl nového krimi seriálu uvidíte v neděli 23. října na Primě.
archiv FTV Prima

I tento případ vyšetří Polda spolu s parťákem Andrejem v neděli ve 20.15 na Primě.

Při mnoha příležitostech mělo osobní vyšetřování zavražděné sestřičky za následek, že se daného případu domácího násilí ujala policie, bylo vzneseno obvinění a pachatel skončil za mřížemi.

Naši dva detektivové si začínají rozumnět, což při jejich seznámení vypadolo jako nemožné. Jak se noří do případu hlouběji, narazí na manžele Šmídovi.

Pátrání ukazuje hned na osm podezřelých

Manžel Kristýny Šmídové pracoval mnoho let v hudebním zábavním průmyslu jako známý DJ. Zdá se také, že svou ženu pravidelně bije, což v minulosti způsobilo konflikt mezi ním a zdravotní sestrou Benetkovou. Teď se stává podezřelým z její vraždy.

Nicméně vedoucí lékař v nemocnici, ačkoli ženatý, měl podle všeho s obětí vraždy milostný poměr – a tak naši detektivové obracejí pozornost na něj.

Polda také nezapomněl, že má výročí svatby. A chystá se ho se svojí ženou také řádně oslavit. Přijme jeho pozvání na večeři. Jak víme, už pár let žije s Michalovým kolegou Mrázkem.

Podívejte se v galerii fotek, který ze slavných herců v premiérovém dílu Poldy hraje.

[[nid:]]

Poldu čeká také další sezení s paní psycholožkou. Připomeňte si, jak jim to spolu "klape":

V kanceláři to mezi oběma kolikrát nepřehlédnutelně jiskří.

VIDEO Svede sexy Kolesárová Matáska? "Polda je strašně zajímavý člověk," říká tajemně

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama