Případ ztraceného syna

Michal Bříza a jeho parťák Andrej mají před sebou případ utopence. Z řeky je vytaženo tělo muže s holou hlavou a parukou. Vyšetřovatelé zjišťují, že dvaatřicetiletý muž je Jiří Bláha, syn slepého podnikatele. V důsledku zuřivé hádky spolu otec a syn 15 let nepromluvili. Smířili se teprve nedávno.
Z řeky je vytaženo tělo muže s holou hlavou a parukou.
Z řeky je vytaženo tělo muže s holou hlavou a parukou.
archiv FTV Prima

Když je konečně nalezen mobilní telefon Jiřího Bláhy, podezření padá na podnikatelova asistenta, který jezdil vozem, v němž byli nalezeny stopy krve zavražděného.

Jiří Bláha o sobě otci tvrdil, že trpí leukémií a dochází na chemoterapii, jenže pitva nic takového neprokázala. Snažil se snad asistent podnikatelova syna vydírat, když zjistil, že ve skutečnosti není vážné nemocný?

Premiérový díl seriálu Polda uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě.

Vyšetřování se rozjíždí. Analýza nedávných hovorů uskutečněných z telefonu zavražděného naznačuje, že do případu mohla být zapojena ještě další osoba, hospodyně Sylvie Hradecká. Celé měsíce si s Jiřím Bláhou pravidelně telefonovala. Byla komplicem při pokusu získat od bohatého otce peníze? Mohla syna zabít v hádce?

Otázek kolem utopence je čím dál více. Kdo vypracoval plán, jak otci Bláhy namluvit, že jeho dávno ztracený syn umírá na leukémii? Měli z něj pachatelé v plánu vytáhnout peníze a uprchnout do Ameriky. Ale kdo jejich lest odhalil?

Sledujte ohromující vyústění dalšího případu poručíka Michala Břízy v neděli ve 20.15 na Primě. Vybrané scény a zásadní momenty ze života Poldy můžete sledovat už nyní na Primě PLAY- 

V roli nevidomého otce se těšte na vynikajícího Jana Kanyzu! Podívejte se do fotogalerie:

[[nid:]]
2. epizoda seriálu Polda nás zavede na kurz přežití.

VIDEA: Top 5 vtipných scén ze života poldy

A co trenky?

Matásek se svléká. Pusťte si poldovo unikátní pokání

 

Na takové znělce pracoval kreativní tým dva měsíce.

Ze života POLDY II: Se sovětskou kráskou na věčné časy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama