Pusťte si celý případ ztraceného syna na Primě PLAY

Kdo nestihl sledovat nedělní epizodu Poldy, může si ji celou přehrát na Primě PLAY online. Z řeky bylo vytaženo tělo muže s holou hlavou a parukou. Vyšetřovatelé zjišťují, že dvaatřicetiletý muž je Jiří Bláha, syn slepého podnikatele, s nímž se teprve nedávno smířil.
Analýza nedávných hovorů uskutečněných z telefonu zavražděného naznačuje, že do případu mohla být zapojena ještě další osoba, hospodyně Sylvie Hradecká.
Analýza nedávných hovorů uskutečněných z telefonu zavražděného naznačuje, že do případu mohla být zapojena ještě další osoba, hospodyně Sylvie Hradecká.
archiv FTV Prima

Další epizody, vybrané scény a zásadní momenty ze života Poldy můžete sledovat na Primě PLAY.

O čem byl nedělní 5. díl Poldy: Z řeky je vytaženo tělo muže s holou hlavou a parukou. Michal a Andrej zjišťují, že dvaatřicetiletý muž je Jiří Bláha, syn slepého podnikatele. V důsledku jedné zuřivé hádky spolu otec a syn 15 let nepromluvili a usmířili se teprve před třemi týdny.

Když je konečně nalezen mobilní telefon Jiřího Bláhy, podezření padá na podnikatelova asistenta, který jezdil vozem, v němž byli nalezeny stopy krve zavražděného. Jiří Bláha o sobě otci tvrdil, že trpí leukémií a dochází na chemoterapii, jenže pitva nic takového neprokázala. Snažil se snad asistent podnikatelova syna vydírat, když zjistil, že ve skutečnosti není vážné nemocný?

Zabila hospodyně syna v hádce?

Analýza nedávných hovorů uskutečněných z telefonu zavražděného naznačuje, že do případu mohla být zapojena ještě další osoba, hospodyně Sylvie Hradecká. Celé měsíce si s Jiřím Bláhou pravidelně telefonovala. Byla komplicem při pokusu získat od bohatého otce peníze? Mohla syna zabít v hádce?

Rozbor tetování na rameni mrtvoly definitivně prokáže, že nejde o Jiřího Bláhu, ale o přítele zmíněné hospodyně. Společně vypracovali plán, jak otci namluvit, že jeho dávno ztracený syn umírá na leukémii. Měli z něj v plánu vytáhnout peníze a uprchnout do Ameriky. Ale kdo jejich lest odhalil?

Policisté nakonec zjistí, že plán prokouknul sám podnikatel a po zuřivé hádce shodil podvodníka z balkónu. Jelikož se nemohl zbavit mrtvého těla sám, přibral za komplice svého asistenta.

Další premiérový díl seriálu Polda uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě.

Hostem nedělního dílu byl herec Jan Kanyza. Podívejte se na něj na videu:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama