Ze života POLDY: V práci je spojují mrtvoly, v životě se dělí o ženu

Probrat se po dvaceti letech z kómatu je určitě šok. Na některé věci si zvyknete rychleji, na některé pomaleji. Pak jsou ale fakta, na která si zvykat odmítáte. Podívejte se v úvodu na ukázku z krimiseriálu Polda a hned vám bude jasné, koho bude hlavní hrdina dusit:-)
Seznamte se s hlavními hrdiny novinky. Tady se komisař Bříza (David Matásek) seznamuje s panem patologem MUDr. Mrázem (Jiří Vyorálek).
Seznamte se s hlavními hrdiny novinky. Tady se komisař Bříza (David Matásek) seznamuje s panem patologem MUDr. Mrázem (Jiří Vyorálek).
archiv FTV Prima

Policejní patolog Robert Mráz (Jiří Vyorálek) není žádný bezcharakterní zrádce. V nepříjemné situaci se ocitl úplně nevinně. Když se zdálo, že Michal Bříza (David Matásek) už se nikdy neprobere z kómatu, začal žít s jeho ženou Eliškou Břízovou (Lenka Vlasáková). (Více o jednotlivých postavách najdete přehledně pohromadě ZDE).

Premiérové díly krimiseriálu Polda sledujte v neděli ve 20.15 na Primě nebo pak na Primě PLAY

Kdo je doktor Mráz?

Pro poldu nová, pro ostatní zaběhlá situace: Elišce je Mráz spolehlivým partnerem a Břízově dceři Míše (Elizaveta Maximová) se snaží co nejvíce „vynahradit“ chybějícího otce.

Michal Bříza, který se po dvaceti letech z kómatu nečekaně probral, však patologa celkem logicky nesnáší. V práci, kam se vrátil, nevynechá žádnou příležitost, aby soka podusil.

Pro Břízu zůstává Mráz člověk, který „spí s jeho ženou“!

Prohlédněte si také fotky z natáčení Poldy:

Vše, co byste chtěli vědět o novém kriminálním seriálu Polda, najdete na stránce pořadu TADY

Celou 1. epizodu z Poldy si můžete pustit online:

Článek

Polda a Andrej. Jejich rozhovory jsou zdrojem řady vtipných hlášek. Foto:

Pusťte si premiérový díl krimiseriálu Polda online na Prima PLAY

Pokud jste probuzení Michala Břízy a jeho první případ nestihli sledovat v televizi, můžete si ho v klidu pustit na webu Prima PLAY hned v úvodu. Polda se probouzí z...

Níže si můžete prohlédnout více scén z Poldy pohromadě:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama