PREMIÉRA nové řady Ano, šéfe! s nezaměnitelným Pohlreichem. Ve čtvrtek

Už ve čtvrtek večer na obrazovky přichází premiérová šestá řada pořadu Ano, šéfe!. I tentokrát bude šéfkuchař Zdeněk Pohlreich zachraňovat upadající či nefungující restaurace a hospody. Máme pro vás slova samotného šéfa na videu v úvodu i extra fotky z natáčení ve fotogalerii níže.
Ano, šéfe! VI - nové osudy, stejný šéf

Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. „Jsou tam jiní lidé, jiné příběhy a stále podobná témata. Mimochodem, já vlastně nenávidím otázku „v čem to bude jiné.“ Jsem přesvědčen, že jiný nemusí nezbytně znamenat lepší. Myslím, že fenomenální úspěch předcházejících dílů naznačuje, že se to asi dělalo dobře, a není třeba měnit vítěznou sestavu… ,“ uvádí stručně a jasně k dlouho očekávané sérii její hlavní aktér - šéf Pohlreich.

 

Premiérové díly pořadu Ano, šéfe! sledujte vždy ve čtvrtek ve 21:35 na Primě

 

Při svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setká s celou řadou lidí a jejich osudy. Ani tentokrát nebude nouze o břitký humor okořeněný trefnými hláškami, které svérázného šéfa proslavily.

 

Na co se v nových dílech Ano, šéfe! můžeme těšit?

 

Podle šéfa to bude z pohledu diváka celkem sranda. „Přestože občas i mě během natáčení mrazilo... Víte, dívat se na rozpadající se sny a ztracené iluze není nic příjemného.“

 

GALERIE: Podívejte se jako první na fotky z aktuální série pořadu Ano, šéfe! 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama