Šéf Zdeněk Pohlreich se vypraví do Svitav. Zachrání potápějící se podnik?

Tentokrát se šéf Zdeněk Pohlreich vypravil na vizitu do restaurace Scandinavia ve Svitavách, která se nachází těsně u historického centra města. Za dřívějších majitelů prosperovala výtečně, dnes ale skomírá. Dokáže ho šéf zachránit? Dívejte se ve čtvrtek od 22.35 na Primu!
Ano, šéfe! IV (1) - Černá kočka (dříve Scandinavia), Svitavy - Obrázek 14

 

Současný majitel pan Šplíchal je původně programátor; vrhl se však na podnikání v restauratérství. Kromě Scandinavie má ještě jeden podnik, restauraci Coolna, která ale funguje bez problémů.

 

Všichni pracovníci Scandinavie včetně majitele jsou mladí lidé. Pracuje tu sedm zaměstnanců: uklízečka, dva číšníci, brigádník a tři kuchaři. Rozhodně však jako tým moc nefungují. Dokonce se zdá, že si tam každý dělá, co chce – a majitel neví, co s tím. Kuchařské výkony jsou podle pana Šplíchala velmi proměnlivé. Lidé k nim chodí spíš přes poledne na obědy, na večeře nikdo moc nechodí. Průměrně je restaurace ve ztrátě. Jak si s touto situací obávaný šéf poradí a jakou strategii pro Scandinavii vymyslí? Uvidíte večer v repríze pořadu ve čtvrtek ve 22.35 na Primě!

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama