Hra na pravdu

Petr, Michal a Bára mají v reality show Hledá se táta a máma posledních pár dní zahraniční dovolené, aby se rozhodli, kdo získá jejich srdce...
HSTM - 13. díl 1
HSTM - 13. díl 1
Prima

Zatímco tatínek Michal na řeckém ostrově zažívá horké chvilky, tatínek Petr se snaží získat zpět srdce své favoritky Andrey. A k čemu se schyluje u Báry ve slunném Turecku? Uvidíte už ve čtvrtek 9. prosince ve 21.20 na Primě!

Tatínka Michala jsme opustili ve chvíli, kdy tutlané a přehlížené napětí vygradovalo. Hádka s Míšou nabere na obrátkách a vše bude nasvědčovat tomu, že dovolená skončí předčasně. Zachrání Jindřiška svým rázným vstupem do hádky celou situaci?

Rozmrzelá skupinka se nakonec sice vydá na společný výlet, ale napětí je stále ve vzduchu. Zvlášť když se během výletu zjistí pravý důvod Michalova naštvání. Jeho špatná nálada má své kořeny až v Čechách… Čím ho rozčílila maminka Míša? A bude jeho konečná omluva opravdu upřímná, nebo půjde jen o další záminku k hádce?

Ani posádce tatínka Petra není zrovna do zpěvu. Sbližování uvízne kvůli předchozím rozporům na mrtvém bodě. Petr se začne věnovat více kormidlu, ale ponorkovou nemoc tím neodežene. Celá skupinka zakotví u břehu a tatínek bude nemile překvapen. Nápadnice Pavla a Andrea totiž vyrazí za zábavou bez něj. Co bude pro Andreu poslední kapkou v naštvání na Petra? Opravdu jí její vyvolený neustále lže?

Tatínek se rozhodne pozvat svou favoritku na ostrov, aby si vše vyjasnili. Místo sbližování je ovšem čeká spíše hra na pravdu. Tématem dne se proto stane reálná podoba jejich případného soužití. Zamýšlené romantické rande se zvrtne v bouřlivou debatu a přebíjení argumenty. Podaří se Petrovi získat zpátky srdce nedůvěřivé Andrey?

Maminka Bára si s chutí užívá dovolenkové radovánky. Čím dál víc si ale uvědomuje nevyhnutelnost volby. Kterému tatínkovi má dát přednost? Dilema nemá jednoduché – oba její ctitelé jsou totiž milí společníci a skvělí tátové pro Matyáška.

Volbu bude muset nakonec Bára udělat podle jiných než jen „tatínkovských“ kritérií. Kdo z nápadníků ji více přitahuje? S kým funguje takzvaná chemie lásky? Bára se vydá s každým tatínkem na večeři, aby si ujasnila své city.

Jak bude Michal zvládat pocit, že jeho šance u ženy snů klesají? A proč se během výletu Zdeněk zastaví v klenotnictví a prohlíží si prstýnky?

Sledujte roztržky i sbližování při hledání pravé lásky již ve čtvrtek 9. prosince ve 21.20.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama