Konec dobrý, všechno dobré?

Maminka Bára a tatínkové Michal a Petr naposledy představí svou cestu za milostným dobrodružstvím. Nenechte si ujít závěrečný díl seznamovací reality show Hledá se táta a máma ve čtvrtek 16. prosince ve 21.20 na Primě.
HSTM - 14.díl 2
HSTM - 14.díl 2
Prima

Jak dopadne zahraniční dovolená? Kdo u moře najde lásku a kdo zklamání? A jak láska obstojí při zkouškách každodenního života? Bude někdo litovat svého rozhodnutí?

Zahraniční dovolené hlavních aktérů se chýlí ke konci a posádku tatínka Petra od závěrečného spuštění kotvy už dělí pouhé okamžiky. Dovolená na vlnách Jaderského moře se ale odvíjela jinak, než si všichni představovali. Petra čeká poslední rozhodnutí. Získá zpět srdce milované Andrey?

Proč se Petr po skončení dovolené vydá s kyticí za ex-favoritkou Šárkou? A vezme ho jeho bývalá ctitelka na milost? A jak dopadne setkání po dvou měsících?

Po předchozích konfliktech je všem už jasné, že tatínek Michal v pořadu pravou lásku nenajde a místo po jeho boku zůstane prázdné. Své účasti však vůbec nelituje a po pár měsících prozradí, že velká změna v jeho životě se přece jen udála. Našel nakonec skutečně pravou lásku?

Nouzi o romantiku rozhodně nemá maminka Bára. Ta si se svým vyvoleným Zdeňkem
a tolerantním Michalem užívá poslední společné chvíle pod tureckým sluncem. Zdeněk si dokonce troufne na odvážnou akci spojenou s vyznáním lásky…

A jak dopadne návrat do každodenní reality? Budou Zdeněk a Bára tvořit zamilovaný pár i po dvou měsících?

Sledujte poslední díl Hledá se táta a máma a dozvíte se nejen, jak to všechno dopadlo, ale budete i svědky setkání účastníků pořadu několik měsíců poté. Proč se ani tentokrát neobejde bez emocí a vyhrocených situací?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama