VIDEO: Krásné bezbariérové bydlení

Manželé Černí jsou již v důchodovém věku, ovšem elán k životním změnám jim rozhodně nechybí. Žijí spolu v malém bytě, který už vůbec neslouží tak, jak by měl. Navíc komplikuje život panu Černému, který je na invalidním vozíku.
JSSS V. Designeri skupinovka 1

Na pomoc proto vyrazí sehraná designérská dvojice Kamila Douděrová a Ivana Ludvíková!

 

Když se paní Černá dozvěděla, že byli s manželem vybráni v oblíbené show Jak se staví sen, nemohla doslova dospat realizace. Není se co divit – v malém bytě se toho totiž změní opravdu hodně. Na paškál si designéři vezmou kuchyni i obývací pokoj.

 

Proměna interiéru se tentokrát ponese v duchu maximální funkčnosti více než kdy jindy. Pan Černý je již 10 let na invalidním vozíku, ale byt jeho specifickým potřebám příliš neodpovídá. Na přetvoření na bezbariérové prostředí je potřeba nejen dostatek financí, ale i nápadů. Těmi nebudou šetřit naše designérky a vytvoří bydlení, kde bude handicapovaný majitel schopen vše používat bez cizí pomoci.

 

Jak vytvořit moderní kuchyni zcela bez horních skříněk? A co teprve šatní skříně či pohovku v obýváku tak, aby s ní člověk na vozíčku nijak neválčil?

 

Bezbariérové bydlení pro starší pár uvidíte již v sobotu 17. března od 18.00 hodin na Prima family!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama