VIDEO: Pletařská kuchyň ke zlaté svatbě

Návrh kuchyně pro starší manželský pár, jejich syna a tři vnoučata bude tentokrát zadání pro Ivanu Ludvíkovou a Kamilu Douděrovou. Designérky vytvoří interiér snů navíc jako dárek – manželé Reisingerovi totiž oslaví v červnu zlatou svatbu!
JSSS V. Designeri skupinovka 1

Co všechno bude pro profesionálky na krásné bydlení inspirací? Musí být interiér pro starší majitele „usedlý”?


Manželé Reisingerovi brzy oslaví zlatou svatbu a proměna snů tak pro ně bude dar, který si moc přejí, bohužel však na něj nemají hlavně finance. Ve svém stávajícím bytě 3+1 už žijí celých 36 let, rekonstrukce je tedy více než žádoucí. Nový interiér pak by měl sloužit hned třem generacím – jak se tyto shodnou ve vkusu?

 

Alfou a omegou designu nové kuchyně je vedle kuchyňských skříněk také obklad. Právě v tom se každou chvíli mění nejnovější trendy. Jak vybírat kachličky za linku? Podle čeho volit správnou barvu ke zvolenému dekoru skříněk?

 

Designérky se budou jako vždy inspirovat také náturou a zvyky majitelů. Tentokrát je obzvláště zaujme pletařská vášeň paní domu, a proto se jí pokusí zakomponovat jako originální prvek v novém bydlení. Kromě klasiky ve formě dekoru dřeva se proto můžeme těšit i na veselý a pestrý motiv stylizovaného klubka vlny. Kde všude jej designérky zopakují?  

 

Kuchyň nejen pro vášnivou pletařku uvidíte již v sobotu 5. května od 18.00 hod na Prima family!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama