Bude dělat Dana Morávková "zagorku" v Kdo je kdo?

Na Primě uvidíte jako každý čtvrtek zábavný soutěžní pořad Kdo je kdo? Tentokrát vaše oblíbené celebrity jako třeba Jakub Kohák, Alice Bendová či Bob Klepl budou hádat opravdové legendy nejen české, ale i světové kultury. Kdo je kdo? uvidíte ve čtvrtek ve 20.15!
Dana Morávková
Dana Morávková
archiv Prima

Mezi soutěžícími se tak kromě obligátních kapitánek týmů, jako je Dana Morávková a její protihráčka Alice Bendová, objeví i nepředvídatelný režisér, komik a moderátor Jakub Kohák. Excelovat bude ovšem i rodák z Prostějova Ivo Šmoldas. Básník, překladatel, nakladatelský redaktor, kulturní publicista, ale i moderátor bude tentokrát dávat ty nejvtipnější nápovědy.

Na co se můžete ve čtvrtečním dílu Kdo je kdo? těšit?

Dana Morávková ze sebe "zagorku" neudělá, ale bude ji hádat. Hana Zagorová má jasnou nápovědu – prý se dostala do lidových rčení a také má slabost pro letecké spoje (pamatujeme si všichni na její slavnou píseň Mimořádná linka?)

Alice Bendová Bobovi Kleplovi, který má uhádnout Fantomase, poradí, že nejvíc sexy je v latexu. Na samotnou hvězdu seriálu Svateb v Benátkách tvůrci seriálu přichystali tak trochu černý humor. Alice má totiž uhodnout slovo rakev. A jakou nápovědu dostane? Můžeme vám prozradit, že nejvíc se můžete těšit na nápovědu Jakuba Koháka, který Alici prozradí své osobní přání.

Sledujte pořad Kdo je kdo? Ve čtvrtek na Primě ve 20.15

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama