Lukáš Pavlásek se nechá unést švédskou trojkou v Kdo je kdo!

Slavný Tydýt Lukáš Pavlásek si v zábavném pořadu Kdo je kdo? pořádně užije. Autoři pořadu, který můžete sledovat pravidelně každý čtvrtek ve 21.35, mu dopřáli opravdu praktickou nápovědu!
Kdo je kdo? Lukáš Pavlásek

Jestli mají muži nějaké sny, tak to budou hlavně ty erotické. Asi málokterý by odolal dvěma blondýnám ze Švédska. Herec Lukáš Pavlásek dostal tu nejlepší nápovědu ze všech. Odvedla si ho dvě blonďatá svůdná děvčata. Lukáš se vrátil ze zákulisí poněkud rozcuchaný a s rudou rtěnkou všemožně po těle. "Prima je ta nejprofesionálnější televize vůbec, to se může stát jenom v tomto pořadu, " skandoval radostí. Uhádl ovšem, že se jednalo o "švédskou trojku?"

To uvidíte už dnes ve 21.35 na Primě.

Ostatní slavní soutěžící s dalšími sexy nápovědami poněkud ostrouhali. Jeden z moderátorů kultovního Těžkého Pokondru byl za každých okolností poslán "někam". Měl totiž uhádnout známý medikament – čípek – a velkou radost z toho příliš neměl. Všechna závist ten večer směřovala k Lukáši Pavláskovi.

Kdo je kdo? Tarzan
Kdo je kdo? Tarzan
archiv Prima

Alice Bendová je ze všeho na větvi a Těžkej Pokondr kope jen v horních patrech

Alice Bendová zase bude ze všeho tak trochu na větvi, protože se na chvíli, alespoň v pořadu Kdo je kdo?, stala Tarzanem. Výhercem večera je bezpochyby Lukáš Pavlásek se svou švédskou trojkou, protože ani Dana Morávková nevyfasovala nic záviděníhodného. Stala se "trubkou", která prý občas trpí zácpou. Dana byla trochu zmatená, dokud jí to její kolegové neosvětlili! Zatímco jiní měli uhodnout typ žen, které kopou jen v horních patrech...

Kdo je kdo? Zlatokopka
Kdo je kdo? Zlatokopka
archiv Prima

Zábavný pořad Kdo je kdo? uvidíte na Primě ve 21.35!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama