Ví Patrik Hezucký, Kdo je kdo?

Kdo z hostů byl 37 dnů v kriminále? Proč dostane Patrik pekáč buchet? Alice se dozví, že je háklivá na uši, a potvrdí, že jí je píchali třicetkrát. Dívejte se na další díl zábavně-soutěžní show Kdo je kdo? ve čtvrtek 5. 3. ve 21.35 na Primě.
Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
archiv Prima

Nový díl začal tak trochu netradičně – za moderátorským pultíkem seděla místo Petra Vondráčka jeho asistentka Květa, roztomile se do moderování zamotávala, až ji musel Petr svým příchodem vyhnat. Patrik Hezucký mu pohrozil: „Tak se s ženou nejedná!“ A moderátor, jako by to přeslechl, uvedl jako obvykle dva soutěžní týmy – pod vedením Alice Bendové předvedou svůj důvtip „dva hřebci“, jak je Alice představila, Martin Zounar a Roman Ondráček. Podporou kapitánky Dany Morávkové jsou naopak „intelektuálové“ Patrik Hezucký a Miloš Pokorný.

V prvním kole Kdo jsem? začal jako první tým Dany. Miloš má hádat Jana Tleskače a dostal nápovědy typu: „bydlíš v divný čtvrti“ a „nosíš hlavu v oblacích“. Když se Miloš zeptal Martina, zda ho měl někdy doma, Martin odpověděl: „To víš, že jo…“ A Miloš byl nahraný, ale publikum pobavené. Dana byla pošťačka a Alice jí poradila, že by si měla nechat dát očkování proti vzteklině. Při ukázce pro Danu nastoupila Květuška s papírovou vlaštovkou a během chvilky bylo studio zasypané vlaštovkami z celého publika. Patrik jako Arnold Schwarzenegger se na základě nápovědy, že chodí po lese pomalovaný, dočkal od Petra Vondráčka dokončení své otázky: „Jsem….“ „Hejkal!“

Ve hře se slovy vyprávěl příběh na téma lyžování Miloš. Začlenil slova činel, jeviště a gladiátor. Tým Alice uhodl pouze gladiátora, a tak Alice pronesla směrem k Milošovi jen konstatování: „Hajzlík…“ Za jejich tým se částečně pomstil Roman, který do svého vyprávění zakamufloval slova fazole, cylindr a valach, ale Dany tým dvě z nich odhalil.

Kdo je kdo (4) sestřih

Ve třetím kole se Roman vžil do role klíče a Martin byl bagr – proč se tomu diváci asi smáli? Miloš mu dal výmluvnou nápovědu: „Kocoure, je to těžký: ty nejlepší posíláš na úřad práce!“ Vtipně pak utrousil na adresu Martina Zounara po přečtení všech nápověd moderátor: „Profesor Zounar si zapsal, chlapec a chlap…“ Veselé soutěžní klání pak ukončil jako obvykle Petr Vondráček nápovědou k místu, na kterém se nachází a které mají týmy hádat: „Jsem na místě, kde květiny nevadnou!“

Kde se nacházel Petr Vondráček? Uhodl Martin Zounar bagr a Alice Bendová igelitku? Nejen to se dozvíte, ale především se skvěle pobavíte!

Dívejte se ve čtvrtek ve 21.35 na Primu!

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama